آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در ساخت فلزیاب goldscan IV

mamrez

کاربر
2010-08-18
1
0
مشکل مدار گلداسکن نویز هست که بیشتر بدلیل عملکرد آی سی های 555 مدار تغذیه بوجود میاد به همین علت که طراح اصلی در دستگاه تجاری خودش هم قسمت مدار تغذیه رو از مدار اصلی جدا کرده است.

w_mirzaii

کاربر
2013-03-12
121
219
کرمان
مشکل مدار گلداسکن نویز هست که بیشتر بدلیل عملکرد آی سی های 555 مدار تغذیه بوجود میاد به همین علت که طراح اصلی در دستگاه تجاری خودش هم قسمت مدار تغذیه رو از مدار اصلی جدا کرده است.
دوستان میشه به گلداسکن کریستال اضافه کرد تا این مشکلات جزیی حل بشن؟

kamalkaskas4

کاربر
2015-03-06
2
0
دوستان میشه بگین دیود OA85 رو از کجا میشه تهیه کرد؟
فرشنده ها میگن دیود ژرمانیوم فقط 1N60 تو بازار هست.میشه جایگذینش کرد؟

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
میشه بجاش استفاده کرد اما از من میشنوید بیخیال این مدار بشید خیلی دنگ و فنگ داره و واقعا مداره شلوغیه و بعضی قطعاتشم گیر نمیاد.من که ساختم و ازشم اصلا رازی نبودم بدترین قضیش افست گیری هستش که تا ذرتی یه تغیری میدی افست گیریش بهم میخوره در کل نسبت به شلوغیش هزینش و دنگ و فنگ ساختن و بردی که بعضی از دوستان میگن ارزش نداره حالا خود دانید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahdi8866

mahdi8866

کاربر
2008-11-22
166
349
میشه بجاش استفاده کرد اما از من میشنوید بیخیال این مدار بشید خیلی دنگ و فنگ داره و واقعا مداره شلوغیه و بعضی قطعاتشم گیر نمیاد.من که ساختم و ازشم اصلا رازی نبودم بدترین قضیش افست گیری هستش که تا ذرتی یه تغیری میدی افست گیریش بهم میخوره در کل نسبت به شلوغیش هزینش و دنگ و فنگ ساختن و بردی که بعضی از دوستان میگن ارزش نداره حالا خود دانید

سلام
بله در ست کردن مدارش خیلی درد سر داره و کارایی خوبی هم نداره بسیار شلوغه

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
دوستان چرا بجای این بحث های الکی نمی یایید واقعا خودمان رو ساخت یک فلزیاب کار کنیم ؟ من این مسئله را چند بار مطرح کردم اما بجای استقبال همه آیه ی نحس خوندن و بهانه آوردن که نمی شه ، برای چی مگه عقل و هوش ایرانی چی از کشور های دیگه کم داره ؟؟ حداقل اگه فکر می کنید نمی شه بیایید روی افزایش برد همین مدارهایی که در انجمن هست و دارن خاک می خورن کار کنیم ، همین طور روی قدرت تفکیکشون و نوشتن برنامه براشون و افزایش کارایی آنها و حتی می توانیم با ترکیب کردن و تلفیق دو یا چند تا از این مدار ها مداری بسازیم که دهن طراحها و پروفسور ها و مهندسین لورنز و او کی ام و... از تحیر باز بمونه به خدا اگه کسی از شما هست که تجربشو داره و پایه است بهم پیام بده و یا در یک تاپیک جدا این را مطرح کنیم و شروع به ساختش کنیم ، تو رو خدا کمی خودتون رو باور کنید و بجای بحث در مورد عمق و تفکیک و پایداری دلتا پالس و ماینر و گلداسکن و... بیایید خودمان دست به کار شویم و یک مدار جدید بسازیم و به جای اینکه علم خود را مخفی و با خودمان به گور ببریم جهت پیشرفت و آبادانی کشور و این انجمن صرف کنید همین طور از دوستان با سوادم به خصوص جناب mr metal , parse gade , IIII , .... بطور ویژه دعوت به همکاری دارم.:couple_inlove:

سلام.دمت گرم دوست وهمکارکه ب خودباوری ایمان داری.هستم پایه درهمفکری

Reza ghaleh

کاربر
2015-12-29
1
0
سلام از دوستان کسی هست تا در مورد تنظیمات مولتی ترن ها در goldscan 4,توضیح بده ؟

ممنونم

farza_ab

کاربر
2009-05-25
59
90
پاسخ : goldscan IV

شرکت اکسیژن ورژن 5 رو ساخته ولی فقط روی میز کار میکنه همینکه سیم پیچ تکان بخوره سروصدا وبی ثباتی رخ مینماید!!!

بالا