آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك سؤالات و پاسخ ها ي اموزش گام به گام

pser49

کاربر
2008-10-23
7
16
با سلام لطفا تعمیر رسیور را بصورت کامل برای تمامی مدلها بگذارید ممنون میشم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
با سلام لطفا تعمیر رسیور را بصورت کامل برای تمامی مدلها بگذارید ممنون میشم

با سلام :
دوست عزیز درخواست شما سالهاست که در سایت دوم این انجمن فعال میباشد شما میتونید به سایت دوم این انجمن سر بزنید و از تمام موارد و امکانات و راهنمایی های دوستان استفاده کنید .
http://www.irantk.ir ویا http://www.irantk.org
با تشکر .
موفق باشید .

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,808
با سلام لطفا در باره نقش انواع خازنها(الکترولیتی وسرامیکی) در تلوزیون توضیح دهید مثلا چرا بین ترانزیستورهای اوت پوت یا بین یوکها و همه طبقات را توضیح دهید

farzadf

کاربر
2008-12-28
13
15
با سلام و حسته نباشيد
اگر ممكن است توضيح كاملي در مورد تعمير مانيتور از روي نقشه بدهيد.
در واقع آموزش كاملي را مي خواستم در مورد نقشه خواني و طرز كار با نقشه ها

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
با سلام :
دوست عزیز در مورد تعمیرات مونیتور و نقشه و کتاب راهنما باید عضو رسمی سایت شوید تا از این امکانات سایت کامل استفاده کنید تمام درخواست های شما در بخش تعمیرات مانیتور موجود هست لطفا به بخش قوانین سایت و نحوه عضویت مراجعه کنید .
با تشکر .
موفق باشید.

sirosanbari

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-01-23
334
10,085
باسلام طرز استفاده از دستگاه پروگرام را توضیح دهید؟:bs_iloveyou:

پیوست‌ها

• 97.8 کیلوبایت بازدیدها: 669

صولتی

کاربر
2009-02-26
1
1
تبدیل

سلام من چطور میتوانم پاور دستگاه کپی خود را از 110ولت به 220ولت تغییر دهم با توجه به عدم بکار بری ترانس افزاینده به طوری که به لامپهای دستگاه آسیب نرسد در ضمن دستگاه من 110ولت با شدت جریان 4 آمپر است با تشکر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
سلام من چطور میتوانم پاور دستگاه کپی خود را از 110ولت به 220ولت تغییر دهم با توجه به عدم بکار بری ترانس افزاینده به طوری که به لامپهای دستگاه آسیب نرسد در ضمن دستگاه من 110ولت با شدت جریان 4 آمپر است با تشکر
با سلام :
دوست عزيز مبدل هاي تجارتي و اماده فروش كه با سيستم اصول سويچينگ كار ميكنند در بازار موجود هستند كه نياز شما را براورد خواهد كرد در صورتيكه خودتان حرفه اي درمونتاژ مدارات الكترونيك هستيد از مدارات تاپيك منابع سويچينگ و تغذيه در همين سايت استفاده كنيد
با تشكر .
موفق باشيد .

jstdyx

کاربر
2008-01-11
16
49
لطفا درباره تفاوت اعداد و حروفی که بعد از اسم ترانزیستور و دیود هست توضیحاتی هر کس که بلد بده مثلا c33740 که بعد از اون کد w27 وبعضی ها هم کد حا دارن فرق این ترانزیستور با دو کد بعد از اسمشون چه فرقی داره؟
در کل اعداد و حروف بعد از نام ترنزیستور و دیود یعنی چه؟
دیود ها رو از نامشون چه میشه تشخیص داد که تونلی یا زنر یا معمولی یا ...؟
ایا نرو افزاری هست که دیتا شیت قطعات رو داشته باشه که نخواد برای هر قطعه ای به اینترنت وصل شد براش سرچ کنیم؟
دیتا بیس چیه؟با دیتا شییت فرق داره؟

بالا