آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: 24c08پرگرام نشدن

sjsa

کاربر vip
کاربر
2014-02-25
156
381
Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : 24c08پرگرام نشدن

هوالعلیم

دوست خوبم من پروگرامر 5000 دارم منهم با این ایسی فقط همین شماره(24c08) مشکل داشتم اگر شما این ایسی زیاد به کارت میاد یه پروگرامر معمولی لازم داری من این کاررو کردم چون مشکل از پروگرامر نیست مشکل از برخی از ایسی ها ی ایپرامه که این مشکل رو بوجود میارن

یا حق
ممنون از توجه شما
منظور از پروگرامر معمولی چی هست؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : 24c08پرگرام نشدن

ممنون از توجه شما
منظور از پروگرامر معمولی چی هست؟

سلام من هم همین مشکل رو با همین مدل ایسی ایپرام داشتم که نرم افزار رو پاک کردم ودوباره نصب کردم مشکل رفع شد بود البته دستگاه من sprهست منطور از گفته دوستمون که پروگرامر معمولی رو گفتن مخصوص پروگرام کردن ایسی های ایپرام هست توی همین انجمن نقشه ساخت و برنامه هست

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
شماره کامل ( هر چه روی آی سی نوشته) را یا ترجیحا یک عکس از آی سی را ارسال کنید
معمولا آی سی های قدیمی 24C08 با FM24C08 از شرکت fairchild پروگرام میشوند یا خوانده میشوند
گزینه VCC+%5 یا VCC-%5 از منوی فایل را هم قبل از پروگرام تست کنید
ولی چیزی بنام سوزاندن فیوز برای این آیسی معنی ندارد و باید آی سی سالم پروگرام شود
اگر مشکل با ایسی نو از بازار بوده بایک ای سی کارکرده تست بگیرید بعضی وقتها قطعات خراب در بازار پخش میشود

باسلام
من مشکل با پروگرام کردن آیسی
24c08
دارم مدل پروگرامرم
tnm2000
است این آیسی ایپیرام مونیتورهای سی آر تی ال جی است -با 4 آیسی دیگر همین مدل آزمایش کردم هر بار خطای شناسایی نشدن میدهد حتی قطعه را دستی هم میشناسانم باز هم نمیشود و خطا میدهد و نمیشود برنامه ریخت یکی از همکارها میگه این مدل آیسی که در بازار هست خام نیست و فیوز بیتش را سوزاندند تا پروگرام نشود این موضوع درست است؟
اگر این طور باشد چطور ما برنامه لازم را به این مدل آیسی بدهیم برای مونیتور؟
پروگرامرم با
24c02
مشکلی ندارد
لطفآ راهنمایی بفرمایید​

sjsa

کاربر vip
کاربر
2014-02-25
156
381
متاسفانه هیچ جوابی برای این مسئله پیدا نکردم​

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: My_SAEED7

sjsa

کاربر vip
کاربر
2014-02-25
156
381
سلام
شماره کامل ( هر چه روی آی سی نوشته) را یا ترجیحا یک عکس از آی سی را ارسال کنید
معمولا آی سی های قدیمی 24C08 با FM24C08 از شرکت fairchild پروگرام میشوند یا خوانده میشوند
گزینه VCC+%5 یا VCC-%5 از منوی فایل را هم قبل از پروگرام تست کنید
ولی چیزی بنام سوزاندن فیوز برای این آیسی معنی ندارد و باید آی سی سالم پروگرام شود
اگر مشکل با ایسی نو از بازار بوده بایک ای سی کارکرده تست بگیرید بعضی وقتها قطعات خراب در بازار پخش میشود

این پاسخ کاملآ درست بود 
آیسی هایی که روی برد هست  پروگرام می شدند و آیسی هایی که از بازار می خریدم  پروگرام نمی شدند
روی آیسی های روی برد مونیتور  wp هم در کنار شماره آن نوشته شده که در نمونه های بازار ننوشته
البته روی بعضیها wp نوشته شده 

آخرین ویرایش:
بالا