آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

226 میلیون گوشی سیمبین دارند

partizan

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-11-21
71
76

شرکت نرم‌افزاری سیمبین به تازگی اعلام کرده است که با افزایش خرید گوشی‌های مجهز به فناوری‌های پیشرفته شرکت نوکیا از سوی کاربران تلفن‌همراه در سرتاسر جهان طی سه‌ماهه دوم سال 2008، میزان به‌کارگیری سیستم‌عامل گوشی‌های هوشمند این شرکت از سوی مشترکان نزدیک به 5 درصد رشد داشته است.
مسؤولان شرکت سیمبین همچنین در این گزارش آورده‌اند که، طی دومین فصل سال 2008 میلادی بیش از 19/6 میلیون گوشی تلفن‌همراه که به سیستم‌عامل سیمبین مجهز بوده‌اند از سوی مشترکان تلفن‌همراه خریداری شده است. گفتنی است 15/3 میلیون از این گوشی‌ها متعلق به شرکت نوکیا است. به این ترتیب می‌توان گفت، در حال حاضر نزدیک به 226 میلیون گوشی هوشمند به همراه سیستم‌عامل سیمبین از سوی کاربران تلفن‌همراه در جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
به گفته مسؤولان سیمبین، رضایت کاربران گوشی‌های هوشمند از سیستم‌عامل سیمبین نشان می‌دهد این نرم‌افزار در زمینه ارایه خدمات مختلف تلفن‌همراه به کاربران موفق بوده است. همچنین یکی دیگر از دلایل خوشحالی مسؤولان شرکت سیمبین این است که شرکت‌های تولید کننده تلفن‌همراه که از سیستم‌عامل سیمبین روی گوشی‌های خود استفاده می‌کنند، از ابتدای سال 2008، حداقل یک مدل از گوشی‌های خود را به همراه این سیستم‌عامل به کاربران عرضه کرده‌اند.
گفتنی است شرکت نوکیا پیش از این، 47/9 درصد از سهام شرکت سیمبین را خریداری کرده است و مابقی سهام این شرکت در اختیار شرکت‌های اریکسون، سونی‌اریکسون، پاناسونیک، زیمنس و سامسونگ است
 
بالا