آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: خاموش شدن لباسشویی دوو یا اسنوا وسط برنامه

moreza_0938

کاربر
2015-09-26
3
1
اهواز
سلام و خسته نباشید من تعمیر کار برد هستم و همیشه اطلاعات خود رو به اشتراگ میذارم چون هر لحظه این فکر میکنم اگه از این دنیا رفتم حداقل تونست باشم به چند نفر اموزش داده باشم
از دوستان و تعمیر کار های برد خواهش دارم بهم کمک کنن و برای رفع این عیب اطلاعات خود رو به اشتراک بذارن با سپاس فروان

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,368
1,048
[h=2]خاموش شدن لباسشویی دوو یا اسنوا وسط برنامه[/h]
سلام
اول دوو یا اسنوا کدام برای هرکدام باید یک تاپیک جدابزنی
دوم مدل دستگاه مهم است دوست عزیز

برای اینکه بدونی مشکل درکدام قسمت است او ماشین روشن کن آبگیری کن و..... وبزارکارکنه وببین درکجای برنامه خاموش میشه (تخلیه . آبگیری . خشکردن و....) اینطوری سریع میتونی چه ازبرد باشه عیب و چه نباشد سریع بری همون قسمت که عیب داره بدون کدام قطعه ویاکدام قسمت ازبرد مشکل داره

moreza_0938

کاربر
2015-09-26
3
1
اهواز
این ایراد شایع هست وبعضی وقت ها حتی به ابگیری نمیرسه و اینکه شما میگید دوو و اسنوا متفاوت هست خیر برد های لباسشویی دوو و اسنوا اونهای که کار تعمیرات برد انجام میدن اطلاع دارن این دومدل برد ۹۰ درصد شبی بهم هستن و چه بسا تمام عیوب این دوتا برد یکی هستن با تشکر از توجه شما سپاس گذارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Farnam84

مجتبی0123

کاربر
2019-10-13
10
8
باتوجه بنظر اساتید مهترم این دوتا لباس شویی از نظر برد قطعات مثل همه تفاوت چندانی نداره مگر ازنظر ظاهری ولی بنده با دوسه مورد مثل مشکل شما داشتم از قسمت تخلیه پمپش بود که با تعوض پمپ مشکل حل شد چون زمانی که سیم پیچ پمپ مشکل داشته باشه فشار زیادی برد لباس شویی میاره ولی بازم دقت بیشتری بکن اگه می تونی قطعات بصورت مجزا تست کن اگه همه سالم بودن برد یا سیم کشی چکن

بالا