آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: تشخیص ( ناحیه) ایراد اینورترهای جوشکاری

شهریآر

کاربر
2019-09-09
53
268
39
کرج
ممنون عزیزم
متاسفانه با این مجموعه و کارکردن با ابزار آشنایی ندارم
آیا شماره تماسی از ایشان دارید که بتونم باهاشون تماس بگیرم؟
ویا اگر هم نداشتید آدرسی که مستقیم بتونم با ایشان در تماس باشم ؟
اگر این لطف را بنمایید بسیار ممنون خواهم شد

شهریآر

کاربر
2019-09-09
53
268
39
کرج
فقط ارتباطم پرسش و پاسخ و مطالعه پست های استاد در سایته.

ممنون که سریع پاسخ میدهید
کلاسهای آموزشی که فرمودید کجا برگزار میشود؟
اگر مقدور میباشد اطلاعات بیشتری دهید
آیا حضوری میباشد؟
آیا پیش نیاز هم الزامیست؟
آیا مدرک خاصی هم مورد نیاز میباشد؟
و کلی سوال دیگر که دوست داشتم با خود ایشان صحبت میکردم ویا اطلاعات دقیقی داشته باشم
تعریف ایشان را خیلی شنیدم و فقط نام ایشان را میدانستم ودر همه گروهها و سایتها نیز عضو شدم تا بلکه با ایشان آشنا گردم
آیا واقعا آقای غزال آموزش الکترونیک میدهند و در مدیر همین سایت میباشند؟

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
جناب آقای مهرا ن وآقا حبیب اگر ادامه کار را با بقیه دوستان با همکاری همدیگر و بخصوص استاد غزال میتوانیم در تعمیرات اینورتر های جوشکاری کار بزرگ وقابل ستایش را انجام بدهیم. با همکاری همدیگر.

همکارگرامی
خیلی دوست دارم که در این تاپیک و همچنین تحلیل مدارات و اراعه تکنولوژی های روز مشارکت داشته باشم به دلیل وقت آزاد اندکی که دارم همچنین کار بر روی پایان نامه فرصت پیدا نمیکنم که بخواهم مشارکت در این تاپیک و پست های آموزشی تقدیم کنم بنابر این شاید یک مدتی کلا فعالیت نداشته باشم و بلعکس، و بازه زمانی که آزاد هستم بیشتر سعی میکنم مشکلات حل کنم تا بخواهم آموزش قرار بدهم ، همانطور که میدانید آموزش و تحلیل وقت زیادی لازم دارد که متاسفانه اینجانب ندارم.
اما سعی میکنم تاپیک شما را دنبال کنم و قسمت هایی که نیاز به بحث بیشتری داره توسط سوال نسبت به آن قسمت تسلط بیشتری حاصل شود.

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
ممنون که سریع پاسخ میدهید
کلاسهای آموزشی که فرمودید کجا برگزار میشود؟
اگر مقدور میباشد اطلاعات بیشتری دهید
آیا حضوری میباشد؟
آیا پیش نیاز هم الزامیست؟
آیا مدرک خاصی هم مورد نیاز میباشد؟
و کلی سوال دیگر که دوست داشتم با خود ایشان صحبت میکردم ویا اطلاعات دقیقی داشته باشم
تعریف ایشان را خیلی شنیدم و فقط نام ایشان را میدانستم ودر همه گروهها و سایتها نیز عضو شدم تا بلکه با ایشان آشنا گردم
آیا واقعا آقای غزال آموزش الکترونیک میدهند و در مدیر همین سایت میباشند؟

ارتباطم فقط تو این سایته که گفتم. در مورد کلاسهای آموزشی تصمیمگیرش به خود استاد و مدیریت سایت مونده چگونه و چطور برگذار میشه ؟ به هر حال تو سایت اطلاع رسانی میشه

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
همکارگرامی
خیلی دوست دارم که در این تاپیک و همچنین تحلیل مدارات و اراعه تکنولوژی های روز مشارکت داشته باشم به دلیل وقت آزاد اندکی که دارم همچنین کار بر روی پایان نامه فرصت پیدا نمیکنم که بخواهم مشارکت در این تاپیک و پست های آموزشی تقدیم کنم بنابر این شاید یک مدتی کلا فعالیت نداشته باشم و بلعکس، و بازه زمانی که آزاد هستم بیشتر سعی میکنم مشکلات حل کنم تا بخواهم آموزش قرار بدهم ، همانطور که میدانید آموزش و تحلیل وقت زیادی لازم دارد که متاسفانه اینجانب ندارم.
اما سعی میکنم تاپیک شما را دنبال کنم و قسمت هایی که نیاز به بحث بیشتری داره توسط سوال نسبت به آن قسمت تسلط بیشتری حاصل شود.
متشکرم اقا مهران ممنونم

شهریآر

کاربر
2019-09-09
53
268
39
کرج
ارتباطم فقط تو این سایته که گفتم. در مورد کلاسهای آموزشی تصمیمگیرش به خود استاد و مدیریت سایت مونده چگونه و چطور برگذار میشه ؟ به هر حال تو سایت اطلاع رسانی میشه

واقعا از اطلاعاتی که دادید کمال تشکر را مینمایم
حقیقتا در سایت دیگری نیز اخیرا عضو شده بودم و از آنجا که شنفته بودم شخصی به نام آقای غزالی مدیر آنجا هستند و خودشان شخصا به کار آموزان توسط شیوه جدیدی الکترونیک رو از پایه آموزش میدهند و آموزشها بگونه ای میباشد که نیازی به دانش قبلی ندارد همچنین پیش نیازی هم مورد هدف نبوده و اینکه بصورت صد در صد تضمینی میباشد و مهمتر اینکه دانش ایشان و آموزشهای ایشان متفاوت با دیگر اساتید میباشد
تمایل شدیدی پیدا کردم ولی متاسفانه در سایت فوق الاشاره استادی با چنین قابلیتی ندیدم
البته نام ایشان هم غزالی بود و ضاهرا فقط هم نام با مدیریت این سایت جناب غزالی بوده ولی متاسفانه اطلاعات بسیار ضعیفی داشتند و خدا رحم کرد سه میلیون تومان هم قرار بود واریز نمایم که با بدبختی جور کرده بودم
فقط امیدوارم مدیریت اینجا همان جناب غزالی باشد که بنده آوازه شان را شنفتم

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
سلام
دوست گرامی بنده تازه عضو شده ام و این پست اولم میباشد
از شما و دوستان دیگر که برای پرباری جامعه میکوشید تشکر مینمایم از آقای غزال هم که خیلی تعریفشون رو شنفتم تشکر ویژه دارم و میخواهم با ایشان آشنا گردم و از معلومات ایشان بهره ببرم اگر قبول نمایند بنده هم جزو شاگردان ایشان باشم کجا میتونم با ایشان آشنا گردم؟

ضمنا نگارش شما هم عالی و کاملا قابل درک میباشد

ضمن درود و عرض خیر مقدم به شما کاربر گرامی

بله آدرس رو درست تشریف آوردید

ایشان جزو اساتید بزرگ ، خبره و برجسته در همین سایت
و نیز کاملا مسلط به علم الکترونیک میباشند و قرار است الکترونیک را توسط شیوه های نوین تعمیراتی که مختص به خود ایشان و تک میباشد به کاربران آموزش دهند.
لذا تشکیل کلاسها نیز از جانب مدیربت محترم سابت در آدرس https://www.irantk.ir/threads/57706-ایجاد-تاپیک-ویژه-آموزشی-با-حضور-استاد-غزال
مورد تایید قرار گرفته و قرار است در همان تاپیک زمان شروع کلاسها رو هم اعلام نمایند
شما نیز میتوانید در صورت تمایل به همان تاپیک رجوع نموده و اعلام آمادگی نمایید

لازم به ذکر میباشد ایشان جزو اساتید بزرگ و برجسته سایت و میهن عزیزمان نیز میباشند
پستها و آموزشهای بیشمار ایشان در جای جای این انجمن حاکی از تسلط کافی ایشان در امر آموزش منحصر به فرد ایشان میباشد

و تا جاییکه بنده در جریان میباشم حضور در کلاسها منوط به علم و دانش خاصی نمیباشد و همینکه اطلاعات پایه ای الکترونیک را بدانید به راحتی میتوانید در کلاسها شرکت نمایید

اگر سوالی داشتید در خدمت میباشم

آخرین ویرایش:

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
واقعا از اطلاعاتی که دادید کمال تشکر را مینمایم
حقیقتا در سایت دیگری نیز اخیرا عضو شده بودم و از آنجا که شنفته بودم شخصی به نام آقای غزالی مدیر آنجا هستند و خودشان شخصا به کار آموزان توسط شیوه جدیدی الکترونیک رو از پایه آموزش میدهند و آموزشها بگونه ای میباشد که نیازی به دانش قبلی ندارد همچنین پیش نیازی هم مورد هدف نبوده و اینکه بصورت صد در صد تضمینی میباشد و مهمتر اینکه دانش ایشان و آموزشهای ایشان متفاوت با دیگر اساتید میباشد
تمایل شدیدی پیدا کردم ولی متاسفانه در سایت فوق الاشاره استادی با چنین قابلیتی ندیدم
البته نام ایشان هم غزالی بود و ضاهرا فقط هم نام با مدیریت این سایت جناب غزالی بوده ولی متاسفانه اطلاعات بسیار ضعیفی داشتند و خدا رحم کرد سه میلیون تومان هم قرار بود واریز نمایم که با بدبختی جور کرده بودم
فقط امیدوارم مدیریت اینجا همان جناب غزالی باشد که بنده آوازه شان را شنفتم

همکار گرامی

مدیر و مسعول اصلی سایت irantk در حال حاضر جناب محمودی عزیز هستند.
جناب غزال یک کاربر قدیمی هستند که اطلاعات ایشون زبانزد خاص و عام است و به همین دلیل عنوان یا لقب یا سمت مدیر را به ایشون دادند.
تا آنجا که من اطلاع دارم جناب غزال همین جا فعالیت دارند.
و چون لقب غزال مانند یک برند شده است هر کسی از این لقب میتواند سوع استفاده کند.
البته کسانی رو میشناسم که سایت مشابه ای راه اندازی کردند و اطلاعات و آموزش هارا به اسم خودشان انتشار میدهند و گویی اظهار میکنند که خودشان نشر کردند، بنابر این آن فردی که قرار بوده ۳ میلیون واریز کنید و خودشو جای غزال جا زده جز کلاه برداری چیز دیگه ای نبوده.
و استاد عزیزم با نام کاربری غزال اسم دخترشان است.
لطفا و خواهشا از بحث های خارج موضوع جلوگیری کنید تا نظم تاپیک حفظ شود.

بالا