آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

♥تاپیک درخواست قطعه از فروشگاه صابری♥

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,640
اصفهان
سلام آقاي صابري بنده افشاري مهرم مي خواستم ببينم براي گرفتن ترانس ها ي ولتاژي كه گفته بودم بايد چكار كنم درضمن شماره مغازه هم هر چي زنگ مي زنم كسي جواي نمي ده بنده منتظر اعلام هستم با تشكر
به نام خدا
سلام جناب افشاری مهر. هماهنگ شد. اطلاع میدهم.

علی نادیا

کاربر
2013-12-30
52
190
پاسخ : درخواست ای سی

به نام خدا
سلام دوست عزیز. منظورم کد خط چهارم هست. مثلا ma4
اما چون برای سامسونگ هست میدانم چه کدی میخورد و قبلا داشتم.
براتون تهیه میکنم. بفرمایید چند تا نیاز دارید؟

باسلام ببخشید کدی که خواسته بودین رو برایتان مینویسم 2عدد از ان رو لازم دارمspm-802ma5

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,640
اصفهان

به نام خدا
سلام و تشکر از شما.
شنبه خبرش را میدم. چون با این کد را نداشتم اما کد ma3 را قبلا داشتم که میشه جایگزین کرد اما تغییرات کوچکی در آن بوجود می آید.

علی نادیا

کاربر
2013-12-30
52
190

به نام خدا
سلام و تشکر از شما.
شنبه خبرش را میدم. چون با این کد را نداشتم اما کد ma3 را قبلا داشتم که میشه جایگزین کرد اما تغییرات کوچکی در آن بوجود می آید.

با سلام ممنونم از لطفتون اگه موجود بود سوکتی رو که برای پایه ای سی مزنند حالا ببخشید که اسمشو نمی دونم چیه ولی برای ای سی وصل میکنند شانه ای هم هست که راحت میشه ای سی رو نصب یا برداشت چند تا از اونها رو(64پایه)بفرستین

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,640
اصفهان

با سلام ممنونم از لطفتون اگه موجود بود سوکتی رو که برای پایه ای سی مزنند حالا ببخشید که اسمشو نمی دونم چیه ولی برای ای سی وصل میکنند شانه ای هم هست که راحت میشه ای سی رو نصب یا برداشت چند تا از اونها رو(64پایه)بفرستین
به نام خدا
سلام جناب نادیا. آی سی با کد ma4 موجود هست که به جای ma5 جواب میدهد.
سوکت هم به روی چشم.
برای ارسال هماهنگی کنید.

علی نادیا

کاربر
2013-12-30
52
190

اقای صابری عزیز سلام دوعدد از این ای سی رو بهمراه پنج عدد از پایه ای سی رو لازم دارم بفر مایید مبلغ چقدر و چگونه بحساب واریز کنم که شماهم زحمت ارسال رو بکشین در ضمن ایا توی همین تایپک ما اجازه ادرس یا ایمیل رو داریم که برایتون بنویسیم . متشکرم

آخرین ویرایش:

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,640
اصفهان

اقای صابری عزیز سلام دوعدد از این ای سی رو بهمراه پنج عدد از پایه ای سی رو لازم دارم بفر مایید مبلغ چقدر و چگونه بحساب واریز کنم که شماهم زحمت ارسال رو بکشین در ضمن ایا توی همین تایپک ما اجازه ادرس یا ایمیل رو داریم که برایتون بنویسیم . متشکرم
به نام خدا
سلام دوست عزیز. به روی چشم.
برای ارسال در پیام خصوصی هماهنگ کنید.

joli

کاربر
2014-11-17
1
4
سلام
این آی سی رو شما دارید tny176pn ! برای دستگاه دیجیتال مدل xdvb-131 هست
یه مورد دیگه
این برای این منبع تغذیه شماره آی سی پایین نصب بشه مشکل داره ! tny170pn
تو این شهر هرجا گشتم شماره 176 رو نداشتن این شماره پایین رو داشتن !

ممنون

بالا