آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: یخ زدن لوله برگشت میسو بیشی36000

mehrangandomkar

کاربر
2008-01-17
40
139
گچساران
سلام خسته نباشید کولر میتسوبیشی 36000 دارم که سرمای خیلی خوبی داشت امسال که روشن کردم تا 10 یا 15 روز خیلی خوب بود یک دفعه سرمایش کم شد وتعمیر کار که اوردم گفت گاز کم داره والان که گاز زده لوله برگشت یخ میزند در صمن من 6 ساله این کولر رو نصب کردم وبسیار عالی جواب میداد تا امسال .به نظر شما چکار کنم ؟ تازه یک تعمیر کار دیگه میگه باید گاز کامل تخلیه ودوباره گاز گیری شود. ممنون

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام خسته نباشید کولر میتسوبیشی 36000 دارم که سرمای خیلی خوبی داشت امسال که روشن کردم تا 10 یا 15 روز خیلی خوب بود یک دفعه سرمایش کم شد وتعمیر کار که اوردم گفت گاز کم داره والان که گاز زده لوله برگشت یخ میزند در صمن من 6 ساله این کولر رو نصب کردم وبسیار عالی جواب میداد تا امسال .به نظر شما چکار کنم ؟ تازه یک تعمیر کار دیگه میگه باید گاز کامل تخلیه ودوباره گاز گیری شود. ممنون

گاز دستگاهتون چیه ؟
اگه گاز ترکیبی باشه باید گاز کاملا خالی بشه و مجددا وکیوم و شارژ گاز بشه

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,431
5,476
با سلام
باید علت کم کردن گاز هم مشخص بشه.مطمئناً از جایی نشتی داره که گاز کم کرده.ضمناً اگر گاز مقدار کمی کم کنه لوله و اواپراتور برفک یا یخ میزنه و اگه زیاد کم کنه سرماش کم میشه.ضمناً تمیز نبودن اواپراتور هم میتونه باعث برفک بشه چون فن نمیتونه هوا رو به راحتی از پره های اواپراتور عبور بده.

بالا