آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کیس بعد از خاک گیری تصویر نمیده

با سلامپیش ما هم یه مادر برد اومده بود که سالم بود اما بعد از این که من فقط اومدم روشنش کنم سیستم دچار القا یا جرقه الکتریسیته شد که مادر برد رفت کما این تجربه ای بود از مهندس مجتبی علی پور پوری چون من دفتر کار را تمیز می کردم باید اول دستم را از القا خارج می کردم بعد سیستم را روشن می کردم چون حسابی به مادر برد شوک وارد میشهبا تشکر از توجه شما 1390/9/11 9:42

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
من این موارد را زیاد داشتم با تمیز کردن رم وفشار دادن ودرست جا انداختن بقیه سوکت ها وسی پی یو مشکل حل شد شما یکبار دیگر بردها را از جایش در اورده وبا پنبه وتینر اتصالات ان را تمیز ودوباره سرجایش بگذارید ونتیجه را اعلام کنید

Amatur_fix

کاربر
2009-08-20
12
20
خوب دستمون رو چه طوری باید از القا خارج کنیم؟؟
رم رو تمیز کردم و همه قطعات رو هم درست جا انداختم فقط لطفا به من بگین میشه با این اسپری خشک ناهید سوکت هارو تمیز کنم یا نمیشه؟

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,517
شوش شهر دانیال نبی (ع)
بله دوست عزیز با اسپری ناهید خشک میتوان برد را شستشو داد و سپس با هوا خوب خشک کنید کلیه اسلت ها را بشوییدو خشک کنید موفق باشید.

mehdifull

مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,517
شوش شهر دانیال نبی (ع)
دوست عزیز تازه یادم اومد بنده قبلا یک مشکل مشابه شما داشتم که برد را در معرض نور شدید خورشید قرار دادم و با هویه هوا کل برد را حرارت دادم تا خوب شد.

Amatur_fix

کاربر
2009-08-20
12
20
والا من هویه هوا(چی هست اصلا؟؟) ندارم ولی جدا عجب کارایی کردینا؟؟؟!! اونوقت دیگه مشکل کامل حل شدش؟؟
امیدوارم جواب بده.من تا حالا توی اسلات رم استفاده نکردم امیدوارم مشکلی پیش نیاد.
پس توی سوکت مادربرد هم بزنم مشکلی پیش نمیاد دیگه؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

Amatur_fix

کاربر
2009-08-20
12
20
راستی من از کسی شنیدم گفت بایاس خالی کرده.همچین چیزی امکان داره؟اگه امکان داره چطور باید درستش کرد؟؟

• Like

muhakh

کاربر
2011-11-20
3
2
شیراز
اگر اونو از جا در اوردین بعد از نصب چک کنید پشت قطعه اتصالی نداشته باشه.
گفتین پاور رو چک کردین درست بوده دیگه؟
برای روشن کردن از دگمه روی کیس استفاده می کنین یا از روی خود برد سیستم رو روشن می کنین. اگر از روی دگمه کیسه یک بار هم از روی مین امتحان کنین

• Like

mehdifull

مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,517
شوش شهر دانیال نبی (ع)
نه بزن مشکلی پیش نمیاد فقط بعدش همون طور که گفتم خوب خشکش کنید اگر هویه هوا هم نداری با سشوار خوب خشکش کن.

• Like
بالا