آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کم کردن کیلومتر پراید زیمنس جدید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

behroozgsm

کاربر vip
کاربر
2009-09-11
43
109
با سلام من هم از این کیلومتر ها دیدم ولی چون مال مشتری بود جرات نکردم سرش کار کنم از دوستانی که روشی برای کم کردن این نوع کیلومتر بلدن لطفا کمک کنند ایا راهی برای کم کردن داره یانه راستی نمیشه جیتکش کرد با تشکر از دوستان

سلام دوست عزیز من جی تگ کردم جواب نمیده
البته پایه هاش رو باید با سوکت جیتگ پروگرامر باید ست کنی بازم نشد ای سی رو لاک بیت میکنن که نشه برنامه رو استخراج کرد و به طور کلی از مدار کپی برداری کرد تا الان که به این شکله شاید فردا بشه کاری روش انجام داد
موفق باشید

abbasnajafi

کاربر
2013-09-19
1
1
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
عرض کنم خدمت شما که این کیلومتر قابل کم کردن هست منتهی چون بحثش طولانی هست من نمیتونم روش کم کردن رو برای شما بازگو کنم شما دوستان یه سری به سایت iranecu بزنید جواب سوال خودتون رو اونجا پیدا میکنید
من و سایر دوستان اونجا در خدمت شما هستیم
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

mah gharib

کاربر vip
vip
کاربر
2008-10-10
8
6
سلام خدمت دوستان عزیز انجمن..میگم کیلومتر پراید مدل 86 دوگانه کارخونه ای رو چه جوری میشه کم کرد؟ آی سی ایپرامش کجاست؟میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟ماشینه ماله خودمه...ممنون میشم راهنمایی کنید

mah gharib

کاربر vip
vip
کاربر
2008-10-10
8
6
سلام خدمت دوستان عزیز انجمن..میگم کیلومتر پراید مدل 86 دوگانه کارخونه ای رو چه جوری میشه کم کرد؟ آی سی ایپرامش کجاست؟میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟ماشینه ماله خودمه...ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
کسی میدونه کیلومتر پراید زیمنس جدید چطور کم میشه یا نه؟
دوستان عزيز سلام با توجه به اين همه تذكر باز هم شاهد اين چنين موارد هستيم كه يك كاربر يك پست نابه جا در يك انجمن ايجاد ميكنه و ساير دوستان با توجه به اطلاع رساني قبلي به ان پاسخ ميدهند اگر باتوجه به قوانين باشد بايد به همه كاربراني كه به اين پست پاسخ داده اند اخطار داده بشود حالا صلاح چيست تا 24 ساعت منتظر پاسخ دوستان هستم اين بخش مربوط به كيلومتر نيست حتي اگر كيلومتر زيمنس كه اين چنين كيلومتري فعلا نداريم هم باشد اينجا بخش ecu زيمنس است كيلومتر مربوط به بخش كيلومتر ميباشد منتظر پاسخ مديران ارشد و سرپرست مديران و ناظرين سايت هستيم جهت اجرا يا اجرا نكردن اخطار

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
دوستان این تاپیک بسته میشه و به آغاز کننده تاپیک مجبور شدم اخطار بدم.
لطفا رعایت کنید و در جای خودش تاپیک بزنید. مدیران نمیتونن هر روز پستها را جا به جا کنند و وقتشون رو باید صرف پاسخ دادن به سوالات و قرار دادن آموزشها بکنن.
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا