آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کم کردن کیلومتر هم از امپر وهم از ایسیو

mahka59

کاربر vip
کاربر
2012-09-21
58
103
سلام خدمت تمام دوستان عزیز .من حقیقتا یک تعمیر کار تازه کار هستم وجدید با نرم افزار تاچوسافت اشنایی دارم ومیتوانم کیلومتر پراید رو از امپر کم کنم ولی از ایسیو بلد نیستم.در این انجمن تمام مقالات رو خوندم کسی واضح توضیح نداده که چگونه از ایسیو هم کیلومتر کم بشه لطفا منو در این زمینه راهنمایی کنید؟در ضمن تازه کار هستم وبا واژه ها اشنا نیستم اگر امکان داشت ساده بیان کنید ممنون میشیم

mahka59

کاربر vip
کاربر
2012-09-21
58
103
ممنون دوست عزیزم /
من ایسیو پراید مدل زیمنس که روی ایسیو نوشته continental CI6
این مدل رو من از امپر بلدم کم کنم ولی از ایسیو نه؟لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنید

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
اموزش كم كردن كيلومتراز ecu زيمنس و ولئو

اموزش كم كردن كيلومتراز ecu زيمنس و ولئو
[hide]رمز7858[/hide]

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

mahka59

کاربر vip
کاربر
2012-09-21
58
103
پاسخ : اموزش كم كردن كيلومتراز ecu زيمنس و ولئو

ممنون دوست خوب وعزیزم.این فایلها رو کدام ای سی باید بریزیم.ای سی فلش؟یا ایپرام؟بعد ان فایل رو از کجا تهیه کنیم؟مثلا ای سیو خودروی من 30000 کیلومتر است میخواهم انرا به 12000 کیلومتر تغییر دهم .حالا این تغییرات رو از کجا گیر بیارم؟منظورم با چه نرم افزای است؟تغیر کد هگز رو در بیاورم؟در این مقاله به این نکات اشاره نشده لطفا اگر مقدوره در این زمینه مارا راهنمایی کنید؟خواهش میکنم

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام دوست عزيز از فايلهاي كه قرار ميدهم از ادرس هگز مشخص شده طبق اموزش استفاده نماييد
براي والئو ايپرام 95160 و زيمنس فلش 29f400bb را تغيير دهيد
موفق باشيد
[hide]رمز2350[/hide]

پیوست‌ها

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
با سلام و تشکر ، لطفا در مورد تبدیل یا نحوه نوشتن اعداد بصورت باینری هم یه توضیحی بدید .متشکرم
سلام دوست عزيز اگه منظور شما درtnm است كه در عمليات بافر- فعال سازي ويرايش كه قسمت hex قابل تغيير است
موفق باشيد

بالا