آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک در مورد ماشین لباسشویی سیامسونگ

asad1

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-01
188
1,045
با سلام!
دوستانی که اطلاع دارن لطفا بفرمایند که ترانس روی برد ماشین لباسشویی سامسونگ مدل wb12b5 چند ولت با چه آمپری هست ، یکی از دوستان برده بود نمایندگی بهش گفته بودند باید بردش رو کامل تعویض کنی با هزینه ای زیاد . من نگاش کردم دیدم ترانسش سوخته.تو قسمت نقشه ها هم گشتم این مدل نبود لطفا کمک کنید تا مشکل این بنده خدا حل شود

آخرین ویرایش:

asad1

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-01
188
1,045
سلام!
آیا یاری کننده ای هست!؟

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,033
اصفهان
با سلام!
دوستانی که اطلاع دارن لطفا بفرمایند که ترانس روی برد ماشین لباسشویی سامسونگ مدل wb12b5 چند ولت با چه آمپری هست ، یکی از دوستان برده بود نمایندگی بهش گفته بودند باید بردش رو کامل تعویض کنی با هزینه ای زیاد . من نگاش کردم دیدم ترانسش سوخته.تو قسمت نقشه ها هم گشتم این مدل نبود لطفا کمک کنید تا مشکل این بنده خدا حل شود
با عرض سلام
من برد های زیادی تعمیر کرده ام ولی از مدل ها اطلاعاتی ندارم و فقط مدارات را میبینم ، لطفا عکسی ارسال کنید تا راهنمایی تان کنم ، در بیشتر مواقع از ترانس 12 تا 15 استفاده میشود

asad1

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-01
188
1,045
با تشکر از شما!
ترانس 12 ولت 500 میلی آمپر گذاشتم فعلا بردش فعال شده.

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,625
هرمزگان
www.irantk.ir
دوست عزیز از روی اندازه ترانس میتونی تشخیص بدی آمپرش چقدر هست و از روی خازن خروجی میتوانی مقدار ولتاژ خروجی ترانس را تشخیص بدی
مثلا اگر خارن 16 ولت هست خروجی ترانس 9 ولت و اگر خازن 25 ولت هست خروجی ترانس 12 تا 14 ولت و اگر ولتی که روی خازن نوشته شده 35 ولت خروجی ترانس 24 ولت هست

asad1

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-01
188
1,045
با سلام مجدد!
دستگاه مورد بحث با نصب ترانس درست شده همه چیز بخوبی کار میکنه فقط هنگام خشک کردن که باید خود دیگ بچرخه ،به جاش کفی شستشو میچرخه و لباسها رو گلوله میکنه میده تحویل، نتیجتا خشک هم نمیکنه و آب لباسها رو میگیره، از مکانیکش تجربه ندارم ، از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟ متشکرم!

asad1

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-01
188
1,045
امیدوارم یکی بتونه کمک کنه!

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,033
اصفهان
با سلام مجدد!
دستگاه مورد بحث با نصب ترانس درست شده همه چیز بخوبی کار میکنه فقط هنگام خشک کردن که باید خود دیگ بچرخه ،به جاش کفی شستشو میچرخه و لباسها رو گلوله میکنه میده تحویل، نتیجتا خشک هم نمیکنه و آب لباسها رو میگیره، از مکانیکش تجربه ندارم ، از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟ متشکرم!
با عرض سلام
من متوجه فرمایش شما نشدم ؟
" کفی را می چرخاند " ؟
اگر مخزن استیل داخل را منظور تان باشد ، تا اینجا که لباسشوئی درست عمل میکند و علت گلوله کردن ، کار نکردن پمپ تخلیه است ، ولی در یک جای دیگر سوال تان فرموده اید " آب می گیرد" ؟؟؟؟؟:11680:

asad1

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-01
188
1,045
با سلام!
باید بخشید که مطلب واضح نبود منظورم اینه که برنامه خشک کنش بجای اینکه مخزن کامل بچرخه و لباسها بچسپن به اطراف دیگ تا با حرکت دورانی سریع خشک بشن ، فقط چرخک کف مخزن که مربوط به شستشو میشه میچرخه و همون پایین لباسها گلوله میشه در عین حال پمپ تخلیه هم کار میکنه ،بعد از پایان برنامه 10 دقیقه ای خشک کن گلوله لباسها رو اگه بچلونی پر از آبه،با این تفاسیر میخام بدونم فرمان چرخش که به موتور میرسه حالا کدوم اهرم یا واسطه هست که حرکت موتور رو برای خشک کردن لباسها به خود دیگ منتقل میکنه ؟

آخرین ویرایش:
2012-10-08
5
3
سلام هم وطن
لطفا" اول بفرمائيد نوع ماشين شما چيست
زيرا از نوشته هاي شما چيزي دستگيرم نشد
up load ‌است ؟ يا front load ؟ يعني از بالا لباس ميريزيد در محصول و يا از روبرو ؟
با تشكر

بالا