آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک در تعمیر آیفون تصویری تابا tdv-1090c

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,273
ایران
باسلام
به سایت مربوطه رفته و :
[hide]
گزینه اولی را انتخاب و عکس را از داخل کامپیوترت آپلود کرده سپس یک پنجره کوچک دور زرشکی رنگی میآید کمی صبرکن و بعد صفحه زیر ظاهر میشود گزینه اول(لینک مستقیم) که با رنگ آبی، های لایت کردم آن آدرس را کپی کرده و در داخل تاپیک پست میکنی:
[/hide]

Un.jpg

آخرین ویرایش:

ghasemdorosh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-17
637
3,671
بوشهر-خورموج
سلام دوست عزیز من نمایندگی تعمیرات ایفون تابا رو دارم.اینکه زنگ میخوره وتصویر قطع نمیشه هر 2واحد اینجوریه؟مانیتور رو جدا کن ببین باز اینجوریه یا نه احتمتالا یکی از کلید های پنل بیرونی گیر کرده جداش ببین درست میشه یا نه.بعد درمورد اینکه صدا داخل به بیرون- گوشی مانیتور رو که بر میداری فوت که میکنی صدای خودت رو تو همون گوشی داخل میشنوی یا نه اگه صدای فوت رو نشنیدی کلید داخل مانیتور رو عوض کن

mahtin

کاربر
2014-07-22
5
6
سلام به دوستان عزیز
من بازم هر کاری کردم نشد عکس رو آپلود کنم و بازهم این خطا رو میده
Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words

به هر حال من منبع تغذیه ورودی داخل آیفون تصویری رو باز کردم و دادم به یک تعمیرکار تا درستش کنه اونهم گفت به غیر از مقاومت یکی 2 تا قطعه دیگه هم سوخته بود که تعویضش کردم و 8000 تومان گرفت ولی الان که آیفون رو بستم و روی کار سوارش کردم فقط روشن میشه و نه تصویر داره نه زنگ میخوره نه هیچ چیز دیگه و فقط تصویرش چشمک میزنه و بس

mahtin

کاربر
2014-07-22
5
6
38zgiuyx88pfshi3075j.jpg

دوستان ظاهرا مشکل لود نشدن عکس به خاطر اون اچ تی تی پی اول آدرسه که وقتی برداشتم دیگه اون اخطار رو نداد فقط نمیدونم حال این عکس قابل خوندن یا دیدن هست برای شما یا نه ؟؟؟

آخرین ویرایش:
بالا