آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک برا تعمیر تغذیه ریسیور

AsgharAAA

کاربر vip
vip
کاربر
2022-10-09
161
130
35
درود خیر پایه ها صحیح زدم و اینکه خازن نو بود چند ثانیه نشد تست قطعاتم عادی سالم
درود بر شما
دوست عزیز اولا دقت کنید خازن مورد استفاده مرغوب باشه، دوم مسیر خازن را دنبال کنید و قطعات مسیر خازن را تست کنید

pedram.ar

کاربر
2022-01-17
7
8
درود خیر پایه ها صحیح زدم و اینکه خازن نو بود چند ثانیه نشد تست قطعاتم عادی سالم
پل دیودیو کامل عوض کن ممکنه ولتاژ شکست یکی از دیود ها پایین آمده با شارژ خازن نشتی پیدا میکنه جریان نیم سیکل ای سی میشه و خازن منفجر میشه

behrozseifi

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-04
424
547
تهران
سلام.دوست عزیزم.روی خازنی که میترکه علامت بزن.یاحداقل بنویس چندولت وچندUfمیباشد..اینجوری بهترمیشه به شماکمک کرد.من فکرمیکنم شماولتاژخازن رااشتباه میخوانی .به هرحال یک علامت روی همان خازنی که میترکه بزن.درخدمت شماهستیم.

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
سلام.دوست عزیزم.روی خازنی که میترکه علامت بزن.یاحداقل بنویس چندولت وچندUfمیباشد..اینجوری بهترمیشه به شماکمک کرد.من فکرمیکنم شماولتاژخازن رااشتباه میخوانی .به هرحال یک علامت روی همان خازنی که میترکه بزن.درخدمت شماهستیم.

درود ممنون برا توجه ..زدم دوست من ..
خازن مسئول راه اندازی ایسی یا رگولاتور در منبع که برگشت ولتاژ چاپر هم به خودشه

behrozseifi

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-04
424
547
تهران
سلام.شماچندخروجی ازبردتغذیه داریدکه روی بردمین میرود.کدام ولتاژرا دارید..نام دستگاه مدل دستگاه راهم بنویسیدتابهتربشودشماراراهنمایی کرد..عکس خازنی که میترکه لطفا بگذارید..مطمئن هستم یک اشتباه این وسط وجودداره..موفق باشی.

بالا