آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک برای تعمیر اسپیکر بلوتوثی

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
درود با عرض خداقوت خدمتت دوستان ی اسپیکر اوردن که هر سه گزینه رم .فلش .بلوتوث .موقع اجراع قطع و دوباره خاموش روشن که میکنم باز همین ی لحظه میخونه بعد قطع احتمال دادم مشکل ایسی تغذیه باشه چون با برق مستقیم اداپتور ۴.۲ بدونه مشکل همه پورت هارو پخش میکنه حتی با متصل کردن شارژر از طریق سوکت شارژ اگه دوستان تجربه ای دارن واقعا کنجکاوم عیب رو بدونم

پیوست‌ها

• 241.3 کیلوبایت بازدیدها: 47
درود با عرض خداقوت خدمتت دوستان ی اسپیکر اوردن که هر سه گزینه رم .فلش .بلوتوث .موقع اجراع قطع و دوباره خاموش روشن که میکنم باز همین ی لحظه میخونه بعد قطع احتمال دادم مشکل ایسی تغذیه باشه چون با برق مستقیم اداپتور ۴.۲ بدونه مشکل همه پورت هارو پخش میکنه حتی با متصل کردن شارژر از طریق سوکت شارژ اگه دوستان تجربه ای دارن واقعا کنجکاوم عیب رو بدونم
سلام خسته نباشید
اسپیکر شما هیچ مشکلی نداره باطری اسپیکر خرابه تعویض بکنید مشکل حل میشه
موفق باشید

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
سلام خسته نباشید
اسپیکر شما هیچ مشکلی نداره باطری اسپیکر خرابه تعویض بکنید مشکل حل میشه
موفق باشید
درود همکار گرامی قبل از هرچیز ممنون که در این تایم کم جواب بنده رو دادید و باید بکم در سه نمونه باطری تست کردم ..و ی چرا موقع زدن شارژر هر دو پایه باطری روی بیزر منفی بیزر میزنه ؟واینکه باطری ولتاژ خوبی داره و افت هم نمیکنه روش تست جامع تری داره ؟باتشکر

درود همکار گرامی قبل از هرچیز ممنون که در این تایم کم جواب بنده رو دادید و باید بکم در سه نمونه باطری تست کردم ..و ی چرا موقع زدن شارژر هر دو پایه باطری روی بیزر منفی بیزر میزنه ؟واینکه باطری ولتاژ خوبی داره و افت هم نمیکنه روش تست جامع تری داره ؟باتشکر
ممنون خواهش میکنم
اکثرا این مشکل از باطری هست !!
قطعه ای داغ نمیشه؟

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
خیر
ممنون خواهش میکنم
اکثرا این مشکل از باطری هست !!
قطعه ای داغ نمیشه؟
اینکه مشکلی جالب برای بنده بوده درخواست کمک از همکاران دادم و ی بار هم کلید رو در اوردم و به صورت یکسره باز هم همین موضوع هیچکدوم داغی نداره ایسی ها ی موجود بیزر در هیچکدوم پایه ها صدایی شنیده نشد و اینکه همچین مشکلی احتمالات دیگر قطعات میوب رو اگه میدونید ممنون میشم

هویدا

کاربر vip
کاربر
2014-03-07
222
263
درود بر شما .باتری خرابه .اینکه ولتاژخوبه دلیل نیست باتری باید جریان کافی برای راه اندازی دستگاه شما رو داشته باشه .

farzad55

کاربر vip
کاربر
2020-10-02
177
235
اصفهان
درود بر شما.
دوستان و اساتید محترم بخوبی شما را راهنمایی کردند و اصل بر خراب بودن باطری است.
اما یک نکته :
در بعضی از موارد کلید اصلی هم میتواند ( بدلیل فرسودگی ) موجب اختلال در عملکرد شود.
موفق باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: daniyal18

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
درود به همه اساتید
ممنون دراولین فرصت باطری کاملا اک رو روش میذارم و گزارس میدم سپاس از پاسخ های سریعتون و مخصوصا مسئله باطری..

درود به همه اساتید
ممنون دراولین فرصت باطری کاملا اک رو روش میذارم و گزارس میدم سپاس از پاسخ های سریعتون و مخصوصا مسئله باطری..
سلام خسته نباشید
مهندس جان باطری تعویض کن خوب میشه باطری جنس خوب بزار آمپر بالا🙏

بالا