آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک برای تعمیر اب گرمکن گازی

1mojtaba

کاربر
2013-04-01
1
1
با سلام آبگرم ما مدل بی 15 هستش گاز برای شمعک نمیاد من بازش کردم بستم الان شمع روشن میشه زیرش آتیش میزنه روشن میشه چطوری میتونم تعمیرش کنم؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arstan

hamid_noroze

کاربر
2013-01-26
10
9
حتما لایه آلمینیومی که روی هواکش پیلوت رو میپوشونه افتاده دورو بر سوراخ زیر پیلوتو با یه تیکه ورق آلمینیومی بپوشون دیگه اتیش نمیگیره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arstan

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
980
2,681
سلام من یه آب گرمکن گازی مخزنی لورچ مدل 395 دارم که و دوماهی است که خریدم . راستش اول خوب کار میکرد . به علت نبود جا بیرون گذاشتم و آب باران بهش خورد . چند وقتی که روی شمعک بزاری شمعک روشن میشه یعد که روی شعله که میزاری روشن میمونه ولی درجه شعله رو بالا میبری (یه صدای تیک میاد که دلیلش باز شدن مسیر گازه و قبلا روشن میشد) ولی الان بعد از این صدای تیک شمعک خیلی کم میشه حتی میشه گفت خاموش میشه . و شعله هم خیلی کمه و چون دیگه شمعک روشن نیست گاز قطع میشه . اگه میشه مشکل را بگید . آخه تازه خریدم و .... با تشکر .

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام من یه آب گرمکن گازی مخزنی لورچ مدل 395 دارم که و دوماهی است که خریدم . راستش اول خوب کار میکرد . به علت نبود جا بیرون گذاشتم و آب باران بهش خورد . چند وقتی که روی شمعک بزاری شمعک روشن میشه یعد که روی شعله که میزاری روشن میمونه ولی درجه شعله رو بالا میبری (یه صدای تیک میاد که دلیلش باز شدن مسیر گازه و قبلا روشن میشد) ولی الان بعد از این صدای تیک شمعک خیلی کم میشه حتی میشه گفت خاموش میشه . و شعله هم خیلی کمه و چون دیگه شمعک روشن نیست گاز قطع میشه . اگه میشه مشکل را بگید . آخه تازه خریدم و .... با تشکر .

ورودی گاز رو چک کن
احتمالا در مسیر شیلنگ یا سرشیلنگی گرفتگی وجود دارد

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
980
2,681
سلام
شیلنگ تا شده بود و گاز کم میومد . با تشکر از oweis که راهنمایی کردید. درست شد .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: oweis

REZACLIMBER

کاربر
2011-06-27
118
457
ما به وجود دوستان با تجربه افتخار و صمیمانه از همکاریتون تشکر میکنیم

وظیفه دیافراگم جدا کردن دو منطقه از واتر پمپ هستش
وقتی آب در واترپمپ جریان پیدا میکنه باعث میشه فشار در یک طرف دیافراگم بالا بره و این اختلاف فشار کمک میکنه به بالا رفتن اهرم
در هرصورت من نقشه انفجاری این دستگاه رو میزارم
شما زحمت بکشید و شماره اون قطعه رو بگید شاید اشتباه متوجه شدم
موفق باشید

خیلی جالب بود برام که اینجارو دیدم ...آخه دقیقا من هم همین مشکل رو دارم... که بعد از سرویس ابگرم کن پیش اومد...دیافراگم سالم و پارگی نداشت...حالا یا دیاف رو بد جا زدم یا اینکه این اورینگرو موقع سرویس فراموش کرم...البته مشکل اصلی آبگرمکن که روشن نشدن بود حل شد...

deltach

کاربر
2009-08-21
3
2
وقت بخیر
دوستان یه ابگرمکن دیواری بوتان داریم که روزی یبار شاید روشن بشه برنجی ش رو سرویس کردم خوب روون کار میکنه .کپسوال و زگولاتور هم عوض کردم مشکلش حل نشد در ضمن یکی از جرقه زناش هم جرقه نمیزنه.خواستم برد الکترونیکیش رو چک کنم که ظاهرا مومیاییش کردن نمیشه بازش کرد.
لطفا راهنمایی کنید.تعمیرات نزدیک نداریم
مدلش هم b3215i

chinchoong

کاربر
2013-12-26
2
0
سلام
آبگرمکن گازی جرقه زن بوتان دارم.
با باز کردن شیر آب گرم، بطور خودکار جرقه تولید نمیشود و ابگرمکن روشن نمیشود.
در حالیکه شیر آب گرم باز باشد و بطور دستی اتصال آداپتور به آبگرمکن را قطع و وصل کنم، جرقه تولید شده و آبگرمکن روشن میشود.
همچنین با بستن شیر آب گرم، بطور خودکار جرقه تولید میشود.
لطفا راهنمایی کنید.

محمد ستايش

کاربر
2014-02-03
1
0
با سلام دوستان عزيز من يه آبگرمكن ايران شرق دارم تا آب را باز ميكنم روشن ميشه ولي بلا فاصله آب رو كه ميبندم شمعك هم خاموش ميشه.علت چيست

بالا