آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کانون زبان ایران با موبایل آموزش می دهد

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
به نقل از فارس ، به منظور گسترش آموزش زبان در كشور، يك موسسه داخلی اقدام به طراحی و آماده سازی نرم افزاری كرده است كه بر روی تلفن‌های همراه قابل استفاده بوده و فراگيری زبان را برای علاقه‌مندانی كه زمان كافی برای يادگيری زبان به صورت سنتی در كلاس‌های درس را ندارند امكانپذير می‌كند.
تلفن همراه تنها وسيله‌ای است كه در اكثر اوقات در دسترس بوده و می‌تواند اوقات فراغت افراد را به نحو مؤثری پركند. اين نرم افزار ILI SKILLS نام دارد.
اولين سری از اين مجموعه شامل دو كتاب سطح آموزشی Basic كانون زبان ايران آماده شده و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. كتاب‌های ساير سطوح كانون زبان ايران نيز به زودی آماده خواهند شد تا علاقه‌مندان به يادگيری زبان بتوانند آموزش های لازم را دريافت كنند.
اين نرم افزار دارای قابليت‌های ويژه‌ای است چون امكان ضبط صدای كاربر و شنيدن آن، امكان مشاهده تصاوير، امكان مشاهده معنای فارسی كلمات، امكان پاسخ به تمرينات و مشاهده پاسخ‌های صحيح، امكان انجام تمرينات شنيداری و امكان شنيدن صدای كلمات و جملات در بخش است.
اين نرم افزار در حال حاضر بر روی بيش از 50 مدل ازتلفن‌های همراه قابل استفاده می‌باشد كه بر اين تعداد در آينده نزديك افزوده خواهد شد.
اين نرم افزار از طريق رايانه بر روی خط تلفن همراه نصب می شود و پس از نصب كاربر می‌تواند با ارسال كد فعال سازی از طريق sms كليه بخش‌های برنامه را فعال كند.
ILI SKILLS به معنی ( iran languge institute symbian-keyedinteractive language learnin software) است.​
 
بالا