آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: کار نکردن قسمت شست وشو در لباسشویی تمام اتوماتیک پارس مدل4260P

h.esakndari

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک پارس مدل4260 برای تعمیر اوردند کلیه مراحل تخلیه ابگیری خشک کن انجام میشه اما شست وشو انجام نمیشه برد را باز کردم یک عدد خازن الکترولیتی 470 میکرو ظرفیت کم کرده بود عوض کردم و یک عدد ترایاک بشمارهBTA16دارد که تست کردم امادر حالت تست دیود پایه اند یک وگیت ان از هر دو طرف اهمتر عدد 67 را نشان میدهد وبه اند 2هیچ کدام پایه ها راه نمیدهد ایا این ترایاک سالم است اگر نیست چه شمارهای جاش بزنم که در بازار یافت شود وایا این لباسشویی مشکلش از برد است لطفن راهنمایی کنید
عکس0245.jpgعکس0246.jpg

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
با سلام ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک پارس مدل4260 برای تعمیر اوردند کلیه مراحل تخلیه ابگیری خشک کن انجام میشه اما شست وشو انجام نمیشه برد را باز کردم یک عدد خازن الکترولیتی 470 میکرو ظرفیت کم کرده بود عوض کردم و یک عدد ترایاک بشمارهBTA16دارد که تست کردم امادر حالت تست دیود پایه اند یک وگیت ان از هر دو طرف اهمتر عدد 67 را نشان میدهد وبه اند 2هیچ کدام پایه ها راه نمیدهد ایا این ترایاک سالم است اگر نیست چه شمارهای جاش بزنم که در بازار یافت شود وایا این لباسشویی مشکلش از برد است لطفن راهنمایی کنید
مشاهده فایل‌پیوست 128961مشاهده فایل‌پیوست 128962
سلام دوست عزیز ترایاکت سالمه اما بیشتر توضیح بده

h.esakndari

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام این ماشین لباسشویی در تمام حالتها وقتی تایمر را میگذاریم حالت شست وشو را انجام نمیدهد اماتخایه وخشک کردن و... را انجام میدهد

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
پاسخ : رد: کار نکردن قسمت شست وشو در لباسشویی تمام اتوماتیک پارس مدل4260P

سلام این ماشین لباسشویی در تمام حالتها وقتی تایمر را میگذاریم حالت شست وشو را انجام نمیدهد اماتخایه ابکشی و... را انجام میدهد

دوست عزیز نیازی به این همه اسپم نبود

اگر از سلامت موتور اطمینان داری ایراد از برد هستش

برد نو تو بازار موجوده اگر پیدا نکردی به لینک امضاء من برو

موفق باشی

h.esakndari

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام موتور در حالت خشک کن خوب کار میکند اما در حالت شستشو هیچ تکان نمیخورد ودر حالت ابکشی برخی مواقع یک زور کمی میزند ایا با این شرایط عیب از موتور میتونه باشه وچطور موتور را بیرون تست کنم در ضمن اگر از برد است ایسی در بازار است انرا عوض کنم چون غیر از ایسی قطعه خراب دیگری روی برد نمیتونه داشته باشه تشکر از راهنمایی تون

بالا