آی پی امداد
abtahi

کار نکردن دزدگیر موتور

hasankh۱۳۸۷

کاربر
2024-05-09
31
6
استان مرکزی
سلام دوستان من یک ماه پیش یک دزدگیر برای موتور خریداری کردم ودادم بر نصب کردن خوب کار میکرد تا امروز یکدفعه موتور روشن بود خواموش شد و دزد گیر دیگه کار نکرد

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
436
1,160
خوزستان
سلام دوستان من یک ماه پیش یک دزدگیر برای موتور خریداری کردم ودادم بر نصب کردن خوب کار میکرد تا امروز یکدفعه موتور روشن بود خواموش شد و دزد گیر دیگه کار نکرد
درود به شما :
ی استادی داشتیم همچین بحثهایی میشد میگفت اینجا شما عکس العملت چی بود:ROFLMAO: بفرمایید شما چکار کردید حالا فیوز که فرمودید سالمه حالا برق چی ؟ یعنی دارید تا کانکتور ورودی قشنگ توضیح بدید بعد اگر ممکنه باکس دزدگیر رو باز کیند عکس بندازید واضح از هر دوجهت ببینیم .

hasankh۱۳۸۷

کاربر
2024-05-09
31
6
استان مرکزی
درود به شما :
ی استادی داشتیم همچین بحثهایی میشد میگفت اینجا شما عکس العملت چی بود:ROFLMAO: بفرمایید شما چکار کردید حالا فیوز که فرمودید سالمه حالا برق چی ؟ یعنی دارید تا کانکتور ورودی قشنگ توضیح بدید بعد اگر ممکنه باکس دزدگیر رو باز کیند عکس بندازید واضح از هر دوجهت ببینیم .
عکس فردا چشم

hasankh۱۳۸۷

کاربر
2024-05-09
31
6
استان مرکزی
درود به شما :

پیوست‌ها

• 628.8 کیلوبایت بازدیدها: 21
  • 480.3 کیلوبایت بازدیدها: 19

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,291
4,346
سلام همکار عزیر . اینجوری دیر نتیجه میگیرید. باید توضیح بدید چه کارهایی انجام دادید ولتاژ ۱۲ ولت روی مدار موجوده؟ ریموت چراغش روشن میشه فرکانس داره؟ یک لامپ رشته ای ۱۲ ولت بردارید یک سر منفی برد وسردیگه مثبت برد ببینید روشن میشه؟

J1375

کاربر
2021-03-26
209
376
زیر سایه خدا
از آیسی هشت پایه ی بالای برد و از آیسی 14 پایه پایین برد عکس واضح ارسال کنید تا روشن بشه چه میکروکنترلری وظیفه مدیریت مدار رو به عهده داره

hasankh۱۳۸۷

کاربر
2024-05-09
31
6
استان مرکزی
از آیسی هشت پایه ی بالای برد و از آیسی 14 پایه پایین برد عکس واضح ارسال کنید تا روشن بشه چه میکروکنترلری وظیفه مدیریت مدار رو به عهده داره
نوشته fmo
43pfeose

بالا