آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کار در مغازه تعمیرات برد

jjn1375

کاربر
2023-03-22
29
19
بشاگرد
سلام ۲۶سالمه وعلاقمند به تعمیر برد هستم ویه دوره اموزش برد هم تهیه کردم ودرحال یادگیری هستم میخوام در مغازه تعمیرات برد کار کنم تا راه بیافتم از دوستان اگه کسی هست که میتونه کمک کنه پیام بده.ممنون

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
سلام ۲۶سالمه وعلاقمند به تعمیر برد هستم ویه دوره اموزش برد هم تهیه کردم ودرحال یادگیری هستم میخوام در مغازه تعمیرات برد کار کنم تا راه بیافتم از دوستان اگه کسی هست که میتونه کمک کنه پیام بده.ممنون
درود بر شما
دوست خوبم حداقل بگو تو تو چه شهری زندگی میکنی
فرض بر مثلا شما در جنوب باشی و یکی از شمال بگه من کار اموز قبول میکنم ایا شما میتونی بری؟

jjn1375

کاربر
2023-03-22
29
19
بشاگرد
اول حوزه کاریت رو مشخص کن به تعداد تاپیک های مربوطه به برد الکترونیک این سایت حوزه های کاری متفاوتی خواهید داشت
دوره ای گرفتم دوره تعمیرات برد یخچال کولر ولباسشویی واین چیزهاست

jjn1375

کاربر
2023-03-22
29
19
بشاگرد
درود بر شما
دوست خوبم حداقل بگو تو تو چه شهری زندگی میکنی
فرض بر مثلا شما در جنوب باشی و یکی از شمال بگه من کار اموز قبول میکنم ایا شما میتونی بری؟

سلام در کدام زمینه میخواهد کار کنید منظور مادر برد است یا برد یخچال
برد یخچال و لوازم خانگی

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
سلام
به نظر من شما باید خود یخچال را هم تعمیر کنید

پکیج هم خوب است برای تعمرات​

ابوالفضل آرم

کاربر vip
vip
کاربر
2023-03-02
6
3
سعی کنید این دوره را خوب بفهمید و هضم کنید زمان برای ورود به بازار هست ولی برای امورش باید وقت بگذارید

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,874
32
دوره ای گرفتم دوره تعمیرات برد یخچال کولر ولباسشویی واین چیزهاست
با دوره کارت پیش نمیره به درد بازار کار نمیخوره بازار کار داستانش فرق داره اگه برد و دستگاهی رو زیر یک هفته تعمیر نکنی چند دست میچرخه دست بالای دست بسیار هست چون برد یخچال و تلویزیون و لباس شویی یک چیز ملزومات دستگاه مشتری هست و مشتری برای این سری دستگاه عجله خواهد داشت

بالا