آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کابل HDMIبه کیس و تصویر ثابت محیط ویندوز

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
این گرافیک حتی ویندوز 8 هم ساپورت میکنه
شما با کمک این لینک گرافیک خود رو آپدیت کنید
http://www.irantk.ir/irantk29582/#post162771
بعد از آپدیت ابتدا به تنظمیات تصویر ویندوز دست نزنید
وارد تنظمیات خوده گرافیک شوید و خروجی ها رو کنترل کنید
ضمنا کامپیوتر خود رو خاموش کرده و hd رو وصل کنید - سپس کامپیوتر رو روشن کنید

Untitled10.jpg

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
بله اورجینال هست...........خودم هفته پیش خریدم اتفاقا موقع نسب میزنه.....هم به ویستا هم به اکس پی میخوره........اما نمیدونم چرا با ویندوز 7 رو که نصب کرده بودم با کابل VAGوHDMI تصویر میداد...میخوام فقط با HDMI تصویر بده که نمیده؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه چون خودم باید پشت سیستم باشم. ولی فکر میکنم چیزی به ذهنم رسید بهتون میگم

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
من تنظیمات برای ویندوز xp رو میخوام؟که روی ویندوز xp تصویر بده باHDMIمن که هر چی رفتم نتونستم..........

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
تنظیمات خاصی نمیخواد. شما باید با ترکیب کلیدهای function روی حالت extended بگذارید یا duplicated که یکیش تصویر در دو مانیتور تقسیم میشه یکی در دو مانیتور تکرار. وقتی کابل رو وصل کردید ممکنه این تنظیمات عوض بشه. باید همون موقع باز کلید فانکشن و کلید مربوط به تصویر رو (در سری F) بگیرید و عوض کنید تا روی حالت های فوق قرار بگیره.

معمولا همه به همین صورت هست!

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
یعنی وقتی کامپیوتر روشن میکنم منظورتون کلید FN رو کیبرد هست با اینو دقیق نگرفتم؟

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی نباید مشکلی داشته باشد بنده در خانه یک کیس دارم که با پورت hdmi به tv lcd وصل کردم و تلویزیون را روی hdmi تنظیم کردم و بدون هیچ مشکلی تصویر با کیفیت بالا دارم البته برای چند تا از دوستان هم انجام دادم هیچ مشکلی نداشت هم صدا و هم تصویر را همزمان دارم
شما آیا از صحت کابل hdmi اطمینان دارید
همیشه سعی کنید کابل اورجینال را تهیه کنید کمی گران است ولی ارزش دارد
موفق باشید

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
بله سالم هست الان هم تصویر میده اما با کابل vga تصویر میده.....نمیدنم چطور تنظیمش کنم با xpکارت گرافیک با 7 جواب میده حتی xp و vista رو هم ساپورت میکنم.................من نمیدونم تو xp چطور تنظیمش کنم.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
بله منظورم کلید FN بود. روی لپ تاپها این کلید هست و در اکثر مدلها با ترکیب این کلید با یکی از کلیدهای F حالت تصویر عوض میشه. البته از تنظیمات هم میشه عوض کرد این شرت کات هست

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
پست 11 رو تصحیح میکنم
این گرافیک وین ایکس پی رو ساپورت میکنه و چون 3D هستش قابلیت دو تصویر همزمان رو هم داره
وقتی هم آیکون ها تو تصویر ظاهر نمیشه یعنی مشکل نرم افزاری وجود داره
شما این لینک رو حتما دانلود و نصب بکنید
متاسفانه مشاهده میکنم که شما زیاد اهل تشکر کردن نیستید - مجبورم کمی از پست رو مخفی میکنم

[hide]
نسخه‌ی 12.8 - کارت‌های سری HD - ویندوز XP و مدیا سنتر - 32 بیتی – 93 مگابایت (به روز شده)

منبع : http://www.irantk.ir/irantk29582/#ixzz2DiQBNzZv

[/hide]

بالا