آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

چشمک زدن چراغ نامبرلوک و نداشتن تصویر در دل vostro 1520

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
دوست عزیز شما قبل از رایت کردن بایوس باید باطری رو در میاوردید!!!! همیشه بعد از باز کردن لپ تاپ قبل از هر کاری باطری بایوس رو در بیارید بعد به مدار دست بزنید.

davidmti

کاربر vip
vip
کاربر
2008-02-24
89
177
با سلام به همگی
بنده به این مشکل زیاد برخوردم اکثر همکاران این مشکل رو در چیب گرافیک میبینن که با تعویض چیب مشکلشون حل نمیشه .
حل این مشکل اینه:
با تعویض ای سی I/O و پرو گرم کردنه مجدد ای سی بایوس اوکی میشه

4rest

کاربر
2013-04-30
64
153
بوشهر
با سلام بنده هم این مشکل رو داشتم فقط با این تفاوت که اول دستگاه بعد چند ثانیه خاموش و بار دوم مثل مشکل دوستان پیش میومد.با جمپ کردن پین های باتری مشکل حل شد و اومد بالا اما دقایقی بعد دستگاه سوئیچ کردم نشد.آی سی آی او رو فشار دادم بعد سوئیچ کردم شد.حالا یا باید آی سی بایوس پروگرام بشه تا مشکل کاملا حل شه و یا آی سی آی او هم عوض شه.

با انجام دادن این پیشنهاد دوستمون پروگرام همراه با تعویض آی سی طبیعتا مشکل حل میشه اما ما میخوایم با کمترین هزینه مشکل حل بشه.ممکنه آی سی آی او فقط یه پایه ریزی دوباره بشه و بایوس آپدیت بشه و مشکل حل شه و نیازی به تعویض آی سی ها نباشه.

Raeed2CB

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-04-21
641
6,872
R.I.IRAN
اساتید عزیز سلام
من امروز یه مدل لپ تاپ 1520 برامون اومد با آپدیت بایوس و درآوردن باطری مشکل حل شد
سوالم اینجاست که با خیال راحت لپ تاپ به مشتری بدم دوباره این مشکلو براش پیش نمیاره
ممنونم

dafer

کاربر
2011-06-27
2
1
سلام وسط کار با لپ تاپ بودم و یهو خاموش شد حالا روشنش که میکنم بعی وقتا بعد از چند ثانیه خاموش میشه و بعضی وقت ها هم همین جور بل از این که به بوت برسه مانیتور هم خاموشه! چراغ های کیبورد همگی روشن میمونه ولی نامبر لوک چشمک میزنه صدای فن سیپی یو میاد و لپ تاپ تو همین حالت میمونه بردم تعمیر کار محله نتونست کاری کنه تو رو خدا بگین ارزش تعمیر داره یا نو بخرم چون به شدت لپ تاپ لازمم
ممنون میشم سریع پاسخمو بدین و بگین اگه میتونین تعمیر کنین من تهرانم کجا بیارم لپ تاپو و چقدر هزینش میشه فقط سریع !!!!

بالا