آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پیشنهاد یک انتی ویروس

alimahdi

کاربر
2010-02-03
9
13
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت اساتید ودوستان گرامی :این حقیر با انواع انتی ویروس ها کار کردم هرکدام خوبیها ومعایبی دارند اما بهترین انتی ویروس کسپراسکای روسیه

alimahdi

کاربر
2010-02-03
9
13
خوبی ها کسپر هیچ ویروسی ازنظران مخفی نمی ماند حتی ویروس فلدرواما بدیهای ان سرعت کامپیوترراکمی میگیرد:ومرتبا ابدیت می خواهد

jalil0111

کاربر
2010-08-22
147
326
بابل
nod32 ورژن 4 نصب کن نود یکی از چند آنتی ویروس برتر دنیا هست شما هر آنتی ویروسی نصب کنید وآپدیت وتنظیمات امنیتی اش رو خوب تنظیم نکنید کامپیوترتان ویروسی میشود من از سال 2006 تا بحال نود روی سیستم خود ومراجعه کنندگانم نصب میکنم البته نود های که من نصب میکنم همه بصورت آنلاین آپدیت میشوند وهمه راضی هستند هنوز سیستم من ویروسی نشده

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
nod32 ورژن 4 نصب کن نود یکی از چند آنتی ویروس برتر دنیا هست شما هر آنتی ویروسی نصب کنید وآپدیت وتنظیمات امنیتی اش رو خوب تنظیم نکنید کامپیوترتان ویروسی میشود من از سال 2006 تا بحال نود روی سیستم خود ومراجعه کنندگانم نصب میکنم البته نود های که من نصب میکنم همه بصورت آنلاین آپدیت میشوند وهمه راضی هستند هنوز سیستم من ویروسی نشده

در مورد نصب هر آنتی ویروس دیگه که باید تنضیماتی انجام بدیم تا ویروسی نشیم در کاسپر چگونه باید این کار رو بکنیم؟
منظورتون رو نمی فهمم یعنی آنتی ویروس خودش پاک نمیکنه ما باید تنظیمش کنیم؟!!!!!!
چرا اطلاعات غلط میدید برای حذف نکردن فایل ها تنظیمات هست ولی برای فعال کردن که اتومات فعالن !!
:63000000:

بالا