آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: پکیج ایران رادیاتور مدل E24FF هر بار موقع باز کردن آب گرم یا شروع بکار چندین بار خاموش و روشن میشود

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با عرض سلام و تبریک سال نو محضر همه مدیران ُ اساتید ُ کاربران و مهمانان بزرگوار ُ امیدوارم سال 99 سالی سرشار از سلامتی و تندرستی برای همه شما و هموطنان عزیز و بشریت در سراسر گیتی باشد .

بکیج ایران مدل در عنوان دارم که هر بار شیر آبگرم را باز میکنم بیش از سه یا چهار بار روشن ُ خاموش و بالاخره روشن میماند و هیچ مشکل دیگری ندارد . قبلا یکی دوبار مبدل ثانویه جرم گیری شده است . آخرین بار حدود 6 ماه بیش بود هیچ گونه اروری هم نمی دهد .

jsco

کاربر
2018-10-29
84
95
مازندران
با عرض سلام و تبریک سال نو محضر همه مدیران ُ اساتید ُ کاربران و مهمانان بزرگوار ُ امیدوارم سال 99 سالی سرشار از سلامتی و تندرستی برای همه شما و هموطنان عزیز و بشریت در سراسر گیتی باشد .

بکیج ایران مدل در عنوان دارم که هر بار شیر آبگرم را باز میکنم بیش از سه یا چهار بار روشن ُ خاموش و بالاخره روشن میماند و هیچ مشکل دیگری ندارد . قبلا یکی دوبار مبدل ثانویه جرم گیری شده است . آخرین بار حدود 6 ماه بیش بود هیچ گونه اروری هم نمی دهد .

سلام. ایا کل برد خاموش روشن میشه ،؟

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
سلام. ایا کل برد خاموش روشن میشه ،؟

سلام ُ البته من کاور را بر نداشتم ولی ال ای دی ها نشانگر این است که برد خاموش نمیشه چون در طول زمان خاموش و روشن شدن (چهار بار) چراغ شعله ُ ال ای دی ها روشن میماند.

بالا