آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

پشتيباني و رفع اشکال پروگرامر هاي شرکت طراحان نوين مدار TNM

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
سلام
کفی مدل 2000 با 5000 فرق میکند . کفی فعلی مربوط به مدل 5000 است و با آن نمیتوانید در مدل 2000 کار کنید .

فکر کنم نتونستم منظورم رو برسونم .
این سوکت رو من مجزا خریدم مال کفی ناند 5000 نیست. وطبق دیتا شیت پایه های متصل شده به این سوکت رو با مولتی متر گرفتم . جابه جا نیست.
یعنی پایه smd به پایه های dip تبدیل شده . علت این مساله رو می خواستم بدونم ؟

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
آیسی دیپ 28 پایه دارد و 4 طرفه 32 پایه . اگر کفی شما 32 پایه خروجی دارد در مدل 2000 قابل استفاده نیست. کفی در مدل 2000 وظیفه تبدیل 32 پایه به 28 پایه را دارد.

فکر کنم نتونستم منظورم رو برسونم .
این سوکت رو من مجزا خریدم مال کفی ناند 5000 نیست. وطبق دیتا شیت پایه های متصل شده به این سوکت رو با مولتی متر گرفتم . جابه جا نیست.
یعنی پایه smd به پایه های dip تبدیل شده . علت این مساله رو می خواستم بدونم ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
آیسی دیپ 28 پایه دارد و 4 طرفه 32 پایه . اگر کفی شما 32 پایه خروجی دارد در مدل 2000 قابل استفاده نیست. کفی در مدل 2000 وظیفه تبدیل 32 پایه به 28 پایه را دارد.
بله . این سوکت 32 پایه است . آیا راهی داره !؟
یعنی میتونم پایه های مربوط به پروگرم این سری (مگا 8 و غیره رو...)با همین سوکت با تغییراتی تبدیل به 28 پین کنم.
منظور از پایه های پروگرم .همون سوکت انتهای پروگرمر است ؟. miso.mosi.rst .vcc .gnd است .
یا فقط برای ای سی های که روی برد لحیم میشن کاربرد دارن.؟

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
فکر کنم پایه های اضافی یک پایه اضافی gnd و یک پایه اضافی vcc و adc6, adc7 باید باشه.

سوکت پایینی رو باید طبق dip 28 طراحی کنم تا tnm 2000 بتونه بخونه!

تشکر از لطفتون .

ITE-1983

کاربر
2010-08-16
283
960
با سلام
ما یه پروگرامر خریدیم.با 4 تا مبدل.

attachment.php

مبدل 8پین هم همراش بود.
الان یه ای سی فلش 8 پایه مربوط به مودم tp-link رو میخام پروگرام کنم.روی دوتا مبدل 16 میذارم.روی یکی که اصلا جا نمیره و روی دیگری وقتی قرار میدم.حالت لقی میزنه.
ایا این ای سی 8 پایه باید لق باشه روی مبدل یا نه؟چو هر کاری میکنم سفت و محکم نمیشه.
ای سی 8 پایه فوق با علامت مشخص کردم.
با تشکر

123asd.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,017
با سلام
ما یه پروگرامر خریدیم.با 4 تا مبدل.

53.jpg

مبدل 8پین هم همراش بود.
الان یه ای سی فلش 8 پایه مربوط به مودم tp-link رو میخام پروگرام کنم.روی دوتا مبدل 16 میذارم.روی یکی که اصلا جا نمیره و روی دیگری وقتی قرار میدم.حالت لقی میزنه.
ایا این ای سی 8 پایه باید لق باشه روی مبدل یا نه؟چو هر کاری میکنم سفت و محکم نمیشه.
ای سی 8 پایه فوق با علامت مشخص کردم.
با تشکر

53.jpg
سلام
فقط کافیه برای یک بار هم که شده سی دی اموزشی پروگرامر را که خریده اید
با دقت نگاه کنید بخوبی جواب شما را به طریق فیلم اموزشی سی دی بیان شده
نه حداقل سایز ای سی را نگاه کنید بخوبی مشخص است که ای سی مورد نظر شما
در کدام مبدل قرار می گیرد
با این حال باز در عکس مشخص کرده ام
ای سی شما از نوع ای سیهای فلش است که در عکس مشخص کرده ام

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
نسخه جدید را دانلود کنید و در قسمت تنظیمات فرکانس کریستال بر حسب کیلوهرتز وارد کنید.

سلام
اتصالات احتمالا درست است که یک مرحله بلوک سبز جلو میره
یکهفته صبر کنید در نسخه بعدی تغییراتی در نحوه ارتباط قطعه در بخش تنظیمات قطعه اضافه میکنیم.

ZANGAN

کاربر vip
vip
کاربر
2007-08-05
10
15
با عرض سلام و خسته نباشید من یک سوال داشتم واینکه ایا ای سی فلش به شماره25Q64که یک ای سی فلش هست بخش پنهانی دارد که نشود با TNMاز ان کپی گرفت؟اگر جواب خیر است این سوال پیش می اید که وقتی من از ای سی خام استفاده میکنم یعنی یک ای سی نو را باtnmپروگرام میکنم و استفاده میکنم دستگاه روشن میشود و روی صفحه تلوزیون پیام sw is worngدارم ولی ای سی های کهنه را بارها پروگرام میکنم وبه راحتی کار میکنند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
بله ولی با انتخاب EN25Q64-OTP
یکبار در آیسی نو قابل پروگرام است
ابتدا همین قطعه را انتخاب کرده و از آیسی کهنه بخوانید اگر محتویات آن FF نبود آنرا روی آیسی نو پروگرام کنید.
در صورت FF بودن قسمتهای مخفی دیگری نبز وجود دارد که توسط پروگرامرها قابل کپی نیست و تنها به سفارش مشتری در کارخانه سازنده آیسی برنامه ریزی میشود.

با عرض سلام و خسته نباشید من یک سوال داشتم واینکه ایا ای سی فلش به شماره25Q64که یک ای سی فلش هست بخش پنهانی دارد که نشود با TNMاز ان کپی گرفت؟اگر جواب خیر است این سوال پیش می اید که وقتی من از ای سی خام استفاده میکنم یعنی یک ای سی نو را باtnmپروگرام میکنم و استفاده میکنم دستگاه روشن میشود و روی صفحه تلوزیون پیام sw is worngدارم ولی ای سی های کهنه را بارها پروگرام میکنم وبه راحتی کار میکنند

بالا