آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پشتيباني و رفع اشکال پروگرامر هاي شرکت طراحان نوين مدار TNM

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,696
176,897
iRanTK.iR
با سلام
درمورد 25L8036Dزمان پاک کردن 1.5ثانیه است وفقط بخش کمی از فایل را پاک میکند .VCCهمروی نرمال است
متشکرم

سلام

شما بهتره آي سي ها رو به شرکت ارسال کنيد تا مشکلشون رو برطرف کنند .

اين بهترين کاري هست که ميشه انجام داد ...........

موفق باشيد .

سلام

من قبلا هر دو نمونه اي که ذکر کرديد با همين پروگرامر بدون مشکل پروگرام کردم ، ولي به تازگي تست نکردم .........

موفق باشيد .
من هم این مشکل رو نداشتم البته اون دفعه با ورژن قدیمی بود اما الان که اپدیت کردم امدم فلش کنم میبینم نمیشه قبلا خیلی از فلش ها رو بدونه اینکه شماره ای وارد کنم با دکمه دیتکت میشناخت اما من الان باید برم و شماره فلش رو بدم بازم نمی دونم ایراد از ورژن جدید یا از پراگرامر

jaki1357

کاربر
2006-12-08
10
6
با سلام من نرم افزار راطبق راهنما نصب كردم ولي زمانيكه ميخام بازش كنم يه كادر ميا د كه نسخه جديد تر نصب كنيد وباز نميشه كمكم كنيد ممنون ميشم

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,622
هرمزگان
www.irantk.ir
با سلام من نرم افزار راطبق راهنما نصب كردم ولي زمانيكه ميخام بازش كنم يه كادر ميا د كه نسخه جديد تر نصب كنيد وباز نميشه كمكم كنيد ممنون ميشم
دوست عزیز شما قبلا با نصب نرم افزار جدید پروگرامر را ارتقاء داده اید
و دیگه با نرم افزار های قدیمی نمیتونید کار کنید وباید نسخه جدید را از سایت TNM و یا همین انجمن دانلود کنید و استفاده کنید
سعی کنید همیشه جدید ترین نسخه نرم افزار را استفاده کنید و جدید ترین نسخه که دانلود میکنید نگه دارید چون وقتی ویندوز عوض کردید با نسخه های قدیمی (برنامه روی CD) دیگه جواب نمیده

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,696
176,897
iRanTK.iR
سلام

آي سي هاي زير پاک نمي شوند ، من از نسخه 7.36 استفاده مي کنم .....

قبلا پاک مي شدند ....

EN25F16

EN25T80

A25L080

البته يک آي سي غير SMD به شماره EN25T80 پاک شد ، ولي اينها همه SMD هستند ولي پاک نمي شوند ....

EN25F16 سه عدد از روي برد باز کردم پاک نمي شوند ، موقع Erase در کمتر از يک ثانيه پاک مي شوند ....

A25L080 هم به اندازه پروگرام يک آي سي پاک کردنش طول ميکشه ولي آي سي پاک نميشه ....

لطفا بررسي کنيد ........

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,756
با سلام
نمونه های SMD از A25L080P, EN25F16 را داشتیم و در تست آن با ورژن 7.36 مشکلی نبود و با توجه به یکی بودن سیستم اکثر فلشهای 8 پین نباید برای بقیه نیز مشکلی باشد. ممکن است پتانسیومتر کالیبره ولتاژ پروگرامر بهم خورده باشد یا ایراد دیگری داشته باشد ولی به نرم افزار مربوط نیست.
39vf1601 و m29w160et نیز تست شدند و مشکلی نبود اگر از آداپتور و پروگرامر مطمئن هستید احتمال خراب بودن یا ریمارک بودن آ ی سی نیز هست . بعد از تحریمها در حال حاضر بالای 80 درصد آی سی های وارداتی به نام نو ، ریمارک هستند و احتمال اشتباه در ریمارک و خراب بودن یک رول کامل آی سی وجود دارد چنانچه چند ماه پیش چند هزار 95160 خراب در بازار به اشتباه پخش شده بود.

25L8036D در زمان طولانی تری باید پاک شود و مشکلی وجود دارد ، یکی از حالتها OTP شدن قطعه است که با توجه به نبودن اطلاعات درباره آی سی نمیتوانیم بدون آی سی اظهار نظر کنیم.

ضمنا احتمال ایجاد اشکال بطور وسیع بعد از آپگرید بسیار پایین است و تا بحال بالای 200 آپگرید ارائه شده که تنها 2 یا 3 مورد اشکال وجود داشته که معمولا یکی دو روزه رفع شده و کلا سیستم آپگرید به گونه ایست که حداقل تغییر برای آی سی های قدیمی اعمال میشود و تغییرات برای قطعات جدید است. 90 درصد شکایتهای مشتریان مربوط به آپگرید ناشی از اشکالهای همزمان سخت افزار یا ویندوز کاربر بوده و ربطی به خود آپگرید نداشته . البته ما از گزارش هر مورد اشکال احتمالی استقبال میکنیم و خواهشمندیم موارد این چنینی را حتما به ما اعلام کنید.

با تشکر

آخرین ویرایش:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,696
176,897
iRanTK.iR
با سلام
نمونه های SMD از A25L080P, EN25F16 را داشتیم و در تست آن با ورژن 7.36 مشکلی نبود و با توجه به یکی بودن سیستم اکثر فلشهای 8 پین نباید برای بقیه نیز مشکلی باشد. ممکن است پتانسیومتر کالیبره ولتاژ پروگرامر بهم خورده باشد یا ایراد دیگری داشته باشد ولی به نرم افزار مربوط نیست.
39vf1601 و m29w160et نیز تست شدند و مشکلی نبود اگر از آداپتور و پروگرامر مطمئن هستید احتمال خراب بودن یا ریمارک بودن آ ی سی نیز هست . بعد از تحریمها در حال حاضر بالای 80 درصد آی سی های وارداتی به نام نو ، ریمارک هستند و احتمال اشتباه در ریمارک و خراب بودن یک رول کامل آی سی وجود دارد چنانچه چند ماه پیش چند هزار 95160 خراب در بازار به اشتباه پخش شده بود.

25L8036D در زمان طولانی تری باید پاک شود و مشکلی وجود دارد ، یکی از حالتها OTP شدن قطعه است که با توجه به نبودن اطلاعات درباره آی سی نمیتوانیم بدون آی سی اظهار نظر کنیم.

ضمنا احتمال ایجاد اشکال بطور وسیع بعد از آپگرید بسیار پایین است و تا بحال بالای 200 آپگرید ارائه شده که تنها 2 یا 3 مورد اشکال وجود داشته که معمولا یکی دو روزه رفع شده و کلا سیستم آپگرید به گونه ایست که حداقل تغییر برای آی سی های قدیمی اعمال میشود و تغییرات برای قطعات جدید است. 90 درصد شکایتهای مشتریان مربوط به آپگرید ناشی از اشکالهای همزمان سخت افزار یا ویندوز کاربر بوده و ربطی به خود آپگرید نداشته . البته ما از گزارش هر مورد اشکال احتمالی استقبال میکنیم و خواهشمندیم موارد این چنینی را حتما به ما اعلام کنید.

با تشکر

سلام

والا اون روز که من امتحان کردم همه آي سي ها مشکل داشتند ، الان که دوباره امتحان کردم آيسي ها پاک شدند ؟ احتمالا ويندوز احتياج به Restart داشته ....

در هر صورت از پاسخگويي سريع مسئول فني شرکت کمال تشکر رو دارم ....

شهاب 19

کاربر
2010-11-24
36
164
خونمون
سلام چرا پروگرامر من توسط لب تاب شناسایی نمیشه عملیات نصب رو هم کامل انجام میدم اخطار میدهدپروگرامر رو شناسایی نمیکنه لازم به ذکر است که با کامپیوترم شناسایی میشه در ضمن ویندوز لب تاب 7 است لطفا راهنمایی کنید

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,756
سلام چرا پروگرامر من توسط لب تاب شناسایی نمیشه عملیات نصب رو هم کامل انجام میدم اخطار میدهدپروگرامر رو شناسایی نمیکنه لازم به ذکر است که با کامپیوترم شناسایی میشه در ضمن ویندوز لب تاب 7 است لطفا راهنمایی کنید

اگر نسخه نرم افزار زیر 7 است در ویندوز 7 نصب نمیشود. و آیا چراغ USB پروگرامر روشن و خاموش میشود و صدای اتصال USB در ویندوز شنیده میشود؟
در صورت مثبت بودن پاسخ ، در device manager سعی کنید درایور را حذف کنید و مجددا درایور را به سیستم معرفی کنید.

بالا