آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پشتيباني و رفع اشکال پروگرامر هاي شرکت طراحان نوين مدار TNM

aghajoon-2

کاربر vip
کاربر
2013-09-16
83
226
www.PersianRepair.ir
سلام و وقت بخیر.

چند روزی نرم افزار tnm اجرا نمیشه و هنگام اجرای نرم افزار با ارور eror: windriver invalid license ! please reinstall the drive...... رو دارم . windriver رو از ادرس مربوطه دوباره نصب کردم و دو ورژن مختلف نرم افزار رو نصب کردم مشکلم حل نشد.
لطفا راهنمایی کنید چطور میشه مشکلشو حل کرد.
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

faridk1

کاربر
2014-01-29
3
6
سلام و وقت بخیر.

چند روزی نرم افزار tnm اجرا نمیشه و هنگام اجرای نرم افزار با ارور eror: windriver invalid license ! please reinstall the drive...... رو دارم . windriver رو از ادرس مربوطه دوباره نصب کردم و دو ورژن مختلف نرم افزار رو نصب کردم مشکلم حل نشد.
لطفا راهنمایی کنید چطور میشه مشکلشو حل کرد.
سلام مشکل از نرم افزار نیست از درایور ویندوزه windriver حدفش کن نسخه ای که تو سایته tnmهستو دانلود کن نصبش کن مشکلت حل میشه ولی یادت باشه تو ویندوز هشت و ده فقط از پورتی که اولین بار دستگاهتو وصل کردی برای دفعات بعدی استفاده کن تا ارور تکرار نشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

aghajoon-2

کاربر vip
کاربر
2013-09-16
83
226
www.PersianRepair.ir
سلام مشکل از نرم افزار نیست از درایور ویندوزه windriver حدفش کن نسخه ای که تو سایته tnmهستو دانلود کن نصبش کن مشکلت حل میشه ولی یادت باشه تو ویندوز هشت و ده فقط از پورتی که اولین بار دستگاهتو وصل کردی برای دفعات بعدی استفاده کن تا ارور تکرار نشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

ممنون از پاسختون درایور مربوطه از قبل دانلود و نصب شده بود ولی مشکل همچنان پابرجاست.
اگر راه حل دیگه ای هست بفرمایید لطفا
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

saeed-n.d

کاربر vip
کاربر
2009-08-27
17
43
باعرض سلام وخسته نباشید من یک t nm 2000دارم که بعد از نسب ویندوز پروگرام را نمشناسد ویندوز 7 میباشد ولی هر کار کردم پروگرامر نشناخت تشکر در صورت امکان راهمایی برمایید

StudioBahram

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-06-04
1,038
3,776
صومعه سرا
با سلام -پروگرامر TNM2000 دارم که بعضی ایسی فلش های ( 25Q32 -25Q64 ) سالم را شناسایی نمیکنه و یا در مقایسه قطه ارور میده اما همان ایسی را با دستگاه دیگه بدون مشکل پروگرام میکنم

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,476
دامغان
سوکت و زیف دستگاه را با اسپری شستشو دهید
برنامه را با اخرین ورزن اپدیت نمایید
موفق باشید

brasil

کاربر
2012-12-02
1
0
سلام
من از TNM1000 استفاده میکنم . وقتی کابل USB رو وصل میکنم LED یه چشمک میزنه و خاموش میمونه.
از آخرین ورژن برنامه استفاده میکنم.
لطفا راهنمایی کنید

yousef12

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-11-12
502
3,904
آذربایجان غربی
سلام و خسته نباشید .
لطفا در مورد read گرفتن ای سی nandspi با شماره W25N01GVZE راهنمایی فرمایید .چون چند بار رید گرفتم ولی فایل مشکل دارد و در صفحه HEX پروگرامر همه ادرس ها رو 0 نشون میده .ومعلوم هست که فایل کپی شده درست نیست .
سوکت ای سی مثل فلش های 8 پین معمولی هستش . و من خودم ساختم . پایه هاش BGA هست . رید و وریفای رو درست انجام میده
فقط چک سام رو اشتباه میزنه به جابی 8106 عدد 8000 رو میزنه .مشکل از چی میتونه باشه .اگه راهنمایی فرمایید ممنون میشم .با سپاس

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,476
دامغان
سلام و خسته نباشید .
لطفا در مورد read گرفتن ای سی nandspi با شماره W25N01GVZE راهنمایی فرمایید .چون چند بار رید گرفتم ولی فایل مشکل دارد و در صفحه HEX پروگرامر همه ادرس ها رو 0 نشون میده .ومعلوم هست که فایل کپی شده درست نیست .
سوکت ای سی مثل فلش های 8 پین معمولی هستش . و من خودم ساختم . پایه هاش BGA هست . رید و وریفای رو درست انجام میده
فقط چک سام رو اشتباه میزنه به جابی 8106 عدد 8000 رو میزنه .مشکل از چی میتونه باشه .اگه راهنمایی فرمایید ممنون میشم .با سپاس
دوست عزیز ابتدا با اخرین ورژن برنامه را اپدیت کنید بعد اگر جواب نداد اگر ای سی دیگه ای دارید با اون هم تست کنید
موفق باشید

BagheriGH

کاربر
2015-08-08
152
743
باعرض سلام وخسته نباشید پروگرامرtnm2000دارم دو ایسی دارم ناند که یکیش کاملا نو وشرکتی پرشده و هر دو رو شناسایی نمیکنه شماره های دیگه تست کردم جواب داد ولی این دو را شناسایی نمیکند آخرین نسخه بروزرسانی روهم نصب کردم حتی شماره را هم دستی وارد کردم وجواب نداد شماره ها HY27US08121B و TC58NVG0S3H وسوال دیگر اینکه از دوستان کسی این دو شماره ایسی رو با این پروگرامر برنامه ریزی کرده یا TNM 2000 قادر به این کار است اگر هست مشکل از کجاست با سپاس ازشما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical
بالا