آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پشتيباني و رفع اشکال پروگرامر هاي شرکت طراحان نوين مدار TNM

saeedrr

کاربر vip
کاربر
2012-04-24
133
188
سلام مبدل برای آیسی به شماره MX 25 L 6445EM میخوام لطفعا قیمت و نحوه خرید رو اعلام بفرمایید برای پروگرامر tnm 2000 plus

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
درود ، بنده می خواهم پروگرامر tnm 5000a را که قویتر و بهتر است خریداری کنم . ولی از نظر مالی می خواهم که روش تقسیط را هم بیفزایید . لطفا در مورد این موضوع حضوری باید برسیم ؟ . لطفا راهنمایی فرمایید

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,478
اهواز
سلام
دو تا ایسی 25Q64 رو دقیقا پاک میکنم و فایل فلش سالم روش میریزم ولی دستگاه مورد نظر بوت نمیشود
در صورتی که با پروگرام معمولی بازار وقتی پروگرام میکنم به راحتی بوت میشود
به نظرتون اشکال از چی میتونه باشه ؟
قبلا هم برای همکاران ر س ی و ر پروگرام میکردم و میگفتن دستگاه بوت نمیشه ولی میرفتن جای دیگه کارشون راه می افتاد
الان دیگه شکم به یقین تبدیل شده

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,623
هرمزگان
www.irantk.ir
دوست عزیز مشکل از پروگرامر نیست من در روز کلی ایسی را پروگرام میکنم با همین شماره . ببینید در ر سیور های جدید باید ایسی اصلی خود رسیور را پروگرام کنید . و ایسی های دیگر جواب نمیده و رو بوت میمونه

Sent from my SM-G900F using انجمن تعمیرکاران ایران mobile app

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,334
50,523
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام
دو تا ایسی 25Q64 رو دقیقا پاک میکنم و فایل فلش سالم روش میریزم ولی دستگاه مورد نظر بوت نمیشود
در صورتی که با پروگرام معمولی بازار وقتی پروگرام میکنم به راحتی بوت میشود
به نظرتون اشکال از چی میتونه باشه ؟
قبلا هم برای همکاران ر س ی و ر پروگرام میکردم و میگفتن دستگاه بوت نمیشه ولی میرفتن جای دیگه کارشون راه می افتاد
الان دیگه شکم به یقین تبدیل شده
سلام
اقا باسم این به دلیل اینه که آی سی شماره سریال داره و وقتی ای سی نو رو برنامه فلش رو روش زدید قبل از اینکه دستگاه را به برق بزنید باید با برنامه چنج سریال بهش سریال بدید بعد دیگه روشن میشه اما نکته اینه که این برنامه باید با فایل های فلش قدیمی فلش کنید تا ارور نده .

AMIN&MOHAMAD

کاربر
2016-05-28
69
196
دوستان در صفحه 156 مشکلی عرض شده که هیچ کسی جوابی براش نزاشته و مشکل اکنون ما هم همینه ، با اتصال پروگرمر به کامپیوتر و اجرای نرم افزار مربوطه با خطای زیر مواجه می شیم :ambivalence:
tnm2000_win10_windriver_invalid_license.png

متاسفانه با پاک کردن نرم افزار tnm و نصب دوباره و نصب دوباره درایور باز هم مشکل برطرف نشده :disturbed:
بعضی از مواقع هم نرم افزار پروگرمر باز می شه ولی نه ic رو دیتکت می کنه و نه هیچ کاری انجام میده :numbness: tnm هم حسابی ما رو ناامید کرده

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,476
دامغان
ممکنه یکبار کلا برنامه پاک و درایور هم پاک کنید
سپس در حالتی ک پروگرامر به سیستم متصل نیست برنامه را نصب و بعد اتمام کابل وصل کنید و درایور را نصب کنید و نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

shaft00121

کاربر vip
vip
کاربر
2016-02-23
39
109
با سلام به استادان خوب وب سایت

ی سوال داشتم اونم اینکه میخواستم کفی 48 پین 2000 رو با کفی ناند تعویض کنم که نمیدوستم به چه شکل هست اگه امکان داره لطف کنین مفصل برام توضیح بدید خیلی گیرم بخدا ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: darabi81
بالا