آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

پشتيباني و رفع اشکال پروگرامر هاي شرکت طراحان نوين مدار TNM

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,479
دامغان
با سلام خدمت استادن محترم.
یه ای سی pic12f675 دارم تو پرگرم tnm2000 میزارم میزنم خواندن قطعه قطعه رو میخونه فایل رو ذخیره میکنم و بعد انتقال میدم تو یه ای سی نو با همین شماره ولی کار نمیکنه. کسی راهی داره که بگه چطور میشه بطور کامل برنامه از این ای سی خارج بشه؟
دوست عزیز ای سی میکرو شما قفل میباشد ک فایل را اجازه دسترسی بهش نمیده -فایلی ک شما ذخیره کردید حاوی برنامه موجود در ای سی نیست فلذا کاری هم نمیشه کرد
اگر ای سی برای کیت دزدگیر ماشین است میکرو قفل است و نمیشه کاریش کرد
موفق باشید

ghasemdorosh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-17
642
3,686
بوشهر-خورموج
دوست عزیز ای سی میکرو شما قفل میباشد ک فایل را اجازه دسترسی بهش نمیده -فایلی ک شما ذخیره کردید حاوی برنامه موجود در ای سی نیست فلذا کاری هم نمیشه کرد
اگر ای سی برای کیت دزدگیر ماشین است میکرو قفل است و نمیشه کاریش کرد
موفق باشید
راهی نیست که قفل ای سی باز بشه؟

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
با عرض سلام
اکثر ای سی های EPM7064 و EPM7032 متعلق به شرکت الترا PLCC 44 در بازار ایران و خارج بصورت USE هستند و پایه های جیتگ انها به صورت I/O استفاده شده در حقیقت پایهای جیتگ قفل است و با JTAG قابل پروگرام نیست و باید یک بار با پروگرامر ERASE شود ایا امکان اضافه کردن این نوع از ای سی ها هست یا نه ؟پروگرامر های قدیمی این نوع
از ای سی ها را ساپورت میکنند
این لینک اداپتور PLCC ای سی 7032 هست که نوع پایه ها را برای پروگرامر روی زیف سوکت 48 پین مشخص کرده

AD359 - Programming Adapter for Altera EPM7032 / EPM7064
و
Pinout of programmer adapter ADP-EPM7032

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ghoshiry

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,479
دامغان
با عرض سلام
اکثر ای سی های EPM7064 و EPM7032 متعلق به شرکت الترا PLCC 44 در بازار ایران و خارج بصورت USE هستند و پایه های جیتگ انها به صورت I/O استفاده شده در حقیقت پایهای جیتگ قفل است و با JTAG قابل پروگرام نیست و باید یک بار با پروگرامر ERASE شود ایا امکان اضافه کردن این نوع از ای سی ها هست یا نه ؟پروگرامر های قدیمی این نوع
از ای سی ها را ساپورت میکنند
این لینک اداپتور PLCC ای سی 7032 هست که نوع پایه ها را برای پروگرامر روی زیف سوکت مشخص کرده

Universal Programmer ALL-03 Hilosystems
و

دوست عزیز این ای سی ها در لیست تی ان ام موجود میباشد میتوانید مطالعه بفرمایید
موفق باشید

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
دوست عزیز این ای سی ها در لیست تی ان ام موجود میباشد میتوانید مطالعه بفرمایید
موفق باشید
دوست گرامی میدانم هست ولی از طریق پایه های جیتگ توسط پایه هایispپروگرامر باید پروگرام شود .وقتی پایه های جیتگ ای سی به عنوان یک i/o استفاده شود دیگر نمیتوان از طریق پایه های جیتگ ای سی را پروگرام کرد باید ان را در زیف سوکت قرار داد و به صورت پارالر erase کرد تا به حالت اول برگرد حتی با usb blaster دیگر نمیتوان.در واقع ارتباط پایه های جیتگ با TAP controller قطع میشود حتی در موقع انتخاب این پایه ها به عنوان یک i/o نرم افزار هشدار میدهد که دیگر نمیتوانید این ای سی را با جیتگ پروگرام کنید.من اغلب به پویش الکترونیک زحمت میدهم تا ای سی را با یک پروگرامر سوپر پرو اریز میکند .TNM5000فعلا این ای سی ها را به صورت پارالر ساپورت نمیکند
من بخاطر همین لینک زیر را گذاشتم تا اگر طراحان محترم tnm خواستند این ای سی را به صورت پارالر اضافه کنند شاید کمکی باشد چون در دیتاشیت این ای سی
من که بیشتر از 10 ساله کار میکنم این پایه ها را ندیدم
لینک زیر کاملتر است و برای زیف سوکت 48 پین میباشد

AD359 - Programming Adapter for Altera EPM7032 / EPM7064
با تشکر از شما

آخرین ویرایش:

mahdirezaee

کاربر vip
کاربر
2012-04-19
121
302
قم
www.rahbord-system.com
سلام خدمت همکاران و دوستان

بنده میخوام این ایسی را پروگرم کنم اما متوجه نشدم دقیقا منظور tnm از عباراتی که نوشته چیه مخصوصا اونی که زیرش خط قرمز کشیدم
STM32F103

مشاهده فایل‌پیوست 138409

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان بنده هنوز مشکلم با این ای سی حل نشده است لطفا راهنمایی کنید ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khoshhaly

میرچولی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-12-03
507
5,672
شهرستان سبزوار
سلام پروگرامر TNM5000 آیسی نند شماره TC58DVG3S0ETA00 را شناسایی نمیکنه وقتی دتکت چیپ رو میزنم به یک شماره عجیب وغریب دیگه ای میبشناسه که با THشروع شده.و حدود نیم ساعت رید کردنش زمان میبره واین برنامه را که روی آیسی دیگه پروگرام میکنیم اون آیسی کار نمیکنه .با سلکت چیپ هم این شماره وجود نداره لطفا راهنمایی بفرمایید.

میرچولی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-12-03
507
5,672
شهرستان سبزوار
آیسی نند شماره TC58DVG3S0ETA00ولی شماره شناسایی شده خودکار TH58NVG3D4BTG00 میباشد وباشماره شناسایی شده فایل خوانده شده روی تلویزیون کارنکرد.

A R A S H

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-01
443
6,831
فارس
با سلام
آیا پروگرامر TNM2000 قابلیت پروگرام میکرو های اتمل به صورت High Voltage رو داره؟
منظورم برای مواقعی که فیوزبیت ها اشتباه پروگرام شده هست تا میکرو رو ریست کنیم و راه بیفته

بالا