آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پسورد بایوس vaio vgn-fw290

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
با این تفاسیر فکر نکنم نرم افزاری بشه کاری کرد فقط مونده از طریق سخت افزاری - البته اگر تجربه و امکانات را دارید انجام دهید اگر باز هم مشکلی در این باره داشتید اعلام کنید تا همکاران در صورت امکان راهنمایی کنند
به پست زیر هم سر بزنید
http://www.irantk.ir/irantk29058/
موفق باشید

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام.کارهای عجیب انجام ندید.خیلی دنبال حل کردن مشکل پسورد بایوس سونی به صورت نرم افزاری بودم اما نشد که نشد.سونی چیپ امنیتی داره و توی بیشتر مدل ها پسورد توی بایوس زخیره نمیشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
سلام.کارهای عجیب انجام ندید.خیلی دنبال حل کردن مشکل پسورد بایوس سونی به صورت نرم افزاری بودم اما نشد که نشد.سونی چیپ امنیتی داره و توی بیشتر مدل ها پسورد توی بایوس زخیره نمیشه

سلام دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنید و بگید که چطور می تونم این چیپ امنیتی رو تعویض کنم که مشکلم برطرف شه؟ لطفا بگید کجای برد هست و چطوری شناساییش کنم؟

متشکرم

proman

کاربر
2010-05-06
198
424
کرج
دوست عزير پسورد بوت شدن داره يا پسورد فقط براي ورود به بايوسه ؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: eastboy

nekanews

کاربر vip
کاربر
2012-04-21
131
461
37
سلام دوست عزیز من الان داشتم با پشتیبان انلاین سونی چت میکردم میگه راه داره که پسور رو باز کرد ولی به دلیل امنیتی ما نمی تونیم پسورد رو در اختیار شما قرار بدیم فقط باید نمایند مجاز ما باشد تا اطلاعات در اختیار شما قرار بگیره
برنامه خاصی هم مثل دل نداره سونی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: eastboy

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
دوستان لطفا برای تعویضش راهنمایی کنید...موقعیت مکانی این سکیوریتی چیپ روی برد کجاست و چه شکلیه؟ ممنون میشم کمک کنید...یه هفتست با این درگیرم من
مرسی

بالا