آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: پریدن ویندوز8.1 درلپ تاپ لنوو مدل g510 بعد از اتمام کار با اینترنت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
پاسخ : پریدن ویندوز8.1 درلب تاب لنوومدل g510 بعدازاتمام کاربااینترنت

بادرود-امروزبعداز2 ساعت درنت بودم بازهم مشکل پیش امد-یه چیزی بگم شایددررفع عیب کمک بکنه اتوماتیک بارخودش یه درایوی رانصب میکنه که مهلت نمیده بخونم این درایوچی هست -بعدچندبارصفحه مانیتورسیاه میشه -روش دوستمون هم بکاربردم درپست شماره 4 ولی نشد-سپاس
با درود مجدد
بنده احساس میکنم شما بیشتر اوقات در اینترنت هستید و هم زمان با این موضوع این اتفاق می افته و احساس کردید که شاید از اینترنت باشه .
ولی در مجموع چون ما به سیستم دسترسی نداریم باید تمام موارد را بیان کنید
به امید خدا حل میشود این ایراد نباید زیاد حاد باشد و حل میشود
سعی کنید با ویندوز خوب و تمیز و با اطمینان نصب کنید و البته اگر میخواهید 8 نصب کنید حتما 64 بیتی باشد چون درایور گرافیک کامل برای ویندوز 8 ، فقط برای 64 بیتی طراحی و نوشته شده است و ویندوز 7 ، 32 و 64 وجود دارد
موفق باشید

REZA164690

مدیر بخش تلویزیون های crt
مدیر بازنشسته
2008-04-13
2,671
28,576
ایران

یعنی اگر به اینترنت وصل نشوید این مشکل اصلا پیش نمیاد؟ و اینکه شما از یک CD ویندوز را نصب کردید یا با ویندوز دیگری هم تست کردین؟
ویندوزی که نصب میکنید دست کاری شده هست یا اورجینال دست نخورده؟
چجوری ویندوز رو اکتیو می کنید؟ ایا بعد از اکتیو شدن ، می نویسه اکتیو شده کامل؟
درایورهایی که نصب میکنید از سایت خودش دانلود می کنید یا روی سی دی همراهش بود؟ یا توسط نرم افزارهای متفرقه که درایورها را اتوماتیک نصب میکنن نصب میکنید؟
قبل از اینکه نرم افزاری غیر از درایورها نصب کنید تست کردید که ببینید مشکلی پیش میاد یا خیر؟

بادرود-جناب نکوی -1-تازمانی که به اینترنت نصب نباشم هیچ مشکلی نداره .
2-دوتاسی دی اورجینال دارم که باهردواین مشکل پیش میاد.
3-وقتی صفحه منیجربازمیکنم اون پائین مینویسه ویندوزاکتیواست .اگرامکان داره روش اکتیوبرام زحمتش بکشید.
4-درایوهای که روی سی دی همراهش هست نصب میکنم .
5-تاحالا قبل ازاین که نرم افزارهارانصب نکردم تست نکردم -انجام میدم وخبرش میدم.
چیزی که هست قبلا این طورنبود بااین که خودویندوزنصب میکردم همان طورکه گفتم توی پست بالا یه روزهوس ویندوز7 کردیم دیدم سرعت جالبی نداره ومجددا ویندوز8.1 که خواستم بزارم این موردپیش امده .باسپاس فراوان.

REZA164690

مدیر بازنشسته
2008-04-13
2,671
28,576
ایران

با درود مجدد
بنده احساس میکنم شما بیشتر اوقات در اینترنت هستید و هم زمان با این موضوع این اتفاق می افته و احساس کردید که شاید از اینترنت باشه .
ولی در مجموع چون ما به سیستم دسترسی نداریم باید تمام موارد را بیان کنید
به امید خدا حل میشود این ایراد نباید زیاد حاد باشد و حل میشود
سعی کنید با ویندوز خوب و تمیز و با اطمینان نصب کنید و البته اگر میخواهید 8 نصب کنید حتما 64 بیتی باشد چون درایور گرافیک کامل برای ویندوز 8 ، فقط برای 64 بیتی طراحی و نوشته شده است و ویندوز 7 ، 32 و 64 وجود دارد
موفق باشید

بادرود-همین ویندوزاخری 64 بایتی نصب کردم وموردبه خاطرنت نیست چون دوستم مدل همین باویندوز8 داره ودائم هم وصل به نت -من خودم میدونم یه جای کارم ایرادداره که باکمک شماصددرصدرفع میشه .

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران

سلام
شما یک بار هیچ نرم افزاری نصب نکنید ببینید بازم میشه یا نه.
از نظر کلی به نظر میاد اتوماتیک چیزی از اینترنت دانلود میکنه و نصب میکنه وبعد خراب میشه.
ویندوز 8 فایل کرک داره اگه بدون اینکه کرک کنید خودشون اکتیو هستند این ویندوزها دستکاری شده اند

REZA164690

مدیر بازنشسته
2008-04-13
2,671
28,576
ایران

سلام
شما یک بار هیچ نرم افزاری نصب نکنید ببینید بازم میشه یا نه.
از نظر کلی به نظر میاد اتوماتیک چیزی از اینترنت دانلود میکنه و نصب میکنه وبعد خراب میشه.
ویندوز 8 فایل کرک داره اگه بدون اینکه کرک کنید خودشون اکتیو هستند این ویندوزها دستکاری شده اند

بادرود-بله جناب نکوی اوتوماتیک خودش یه چیزی نصب میکنه وبعدازاین که سیستم خاموش کردم وبرای روشن کردن مجدد دیگه بالا نمیاد.
پس یه ویندوزباکرک نصب میکنم ببینم چی میشه .

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775

با سلام

دوست گرامی شما برید توی کنترل پنل و ویندوز رو از حالت اتوماتیک آپدیت بردارید که بصورت آنلاین ویندوزتون آپدیت نشه چون احتمال اینکه کرک ویندوز بپره خیلیه امیدوارم که مشکل حل بشه

موفق باشید

REZA164690

مدیر بازنشسته
2008-04-13
2,671
28,576
ایران

بادرود--ازدیروزکه ویندو.مجدداعوض کردم خداراشکراین مشکل پیش نیامداماتابه حال درایوهارانصب نکردم ولی خودسیستم بعضی ازدرایوهارااتوماتیک نصب کردوابدیت اتوماتیک ویندوزهم غیرفعال کردم .حالایه سری درایوهانصب نیست این هاراهم نصب میکنم ببینم چی میشه .

پیوست‌ها

• 19.7 کیلوبایت بازدیدها: 81
  • 61.4 کیلوبایت بازدیدها: 79
  • 51.4 کیلوبایت بازدیدها: 81
آخرین ویرایش:

REZA164690

مدیر بازنشسته
2008-04-13
2,671
28,576
ایران

بادرودبه مهندسین محترم که دراین تاپیک کمک کردند.دوستان دوروزی هست که موردی پیش نیمده وهمه چیزاروم عالی کارمیکنه وباسپاس فراوان ازتک تک شماکه باتجارب ارزنده این موردحل شد.

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,883
021

بادرودبه مهندسین محترم که دراین تاپیک کمک کردند.دوستان دوروزی هست که موردی پیش نیمده وهمه چیزاروم عالی کارمیکنه وباسپاس فراوان ازتک تک شماکه باتجارب ارزنده این موردحل شد.
درو بر شما آقای نوروزی
خدا رو شکر که مشکلتان حل شد- شما نسخه دیگری از ویندوز 8 نصب کردید و مشکل حل شد یا اینکه با غیر فعال کردن اتو آپدیت این مشکل حل شد و یا اینکه هردو ؟ اعلام کنید تا دیگران نیز بهره کافی ببرند
سپاس

REZA164690

مدیر بازنشسته
2008-04-13
2,671
28,576
ایران

درو بر شما آقای نوروزی
خدا رو شکر که مشکلتان حل شد- شما نسخه دیگری از ویندوز 8 نصب کردید و مشکل حل شد یا اینکه با غیر فعال کردن اتو آپدیت این مشکل حل شد و یا اینکه هردو ؟ اعلام کنید تا دیگران نیز بهره کافی ببرند
سپاس

بادرود-هردوروش انجام دادم هم یه ویندوزاورجینال وهم اتوابدیت غیرفعال کردم -امایه اشتباهی که کردم می بایست یکی یکی این کارهارامی کردم که متوجه بشم موردازویندوزهستش یا این که بایدابدیت غیرفعال شودبه هرحال خسته ام کرده بودازبس ویندوزعوض کردم من هم هردوکارراباهم انجام دادم وخداراشکرجواب داد.باسپاس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا