آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پروگرم IC فریزر امرسان (برنامه میکروچیپ pic16f887)

amiri630

کاربر
2014-06-21
33
58
چون اکثرا میدانند ای سی قفل است و گیر نمیاد سراغش را هم نمی گیرند و یک برد نو با قیمت بالا فکر کنم 200هزار تومن می گیرند و انرا تعویض می کنند .

اگر هر ای سی را 30 تومن بفروشی با فروختن تنها 100 عدد پول هزینه را در می اوری

آخرین ویرایش:

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,476
دامغان
دوست عزیز بنده هم به دنبال اینچنین فایل ها برای برد ماشین لباسشویی و حتی برخی از رادیو پخش ها هستم ولی متاسفانه تا به حال چیزی یافت نکردم
الان هم یه برد لباسشویی سامسونگ هست که ای سی cpu اون سوخته ای سی موجود است ولی برنامه موجود نیست

amiri630

کاربر
2014-06-21
33
58
اگر خودم فروشگاه داشتم میرفتم دنبال این چنین برنامه ها . واقعا سود خوبی داره. امیر ای سی فرمودند کسی نیست بفرمایید ایشان نیز برنامه ماشین لباسشویی را می خواهند. اقای قوشیری خواهشا قیمت برد را برای امیر بنوسید. حتما بالای 200 تومن است.

تا جایی من اطلاع دارم این برد ها را چین به سفارش کارخانه های ایران تولید می کنه و فکر کنم خود کارخانه هم برنامه اش را
نداره. چینی ها فعلا سود میبرند برد نو قالب می کنند

آخرین ویرایش:

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,476
دامغان
قیمت بخوره توی سرش ماشن مشتری 3 تومن قیمتشه ولی بردش پیدا نمیشه و از روی اجبار روی به تعمیر اورده که متاسفانه ....
الان بیشتر لوازم خانگی نظیر این وساعل اشپزخانه همگی دارای اینچنین برنامه هایی میباشند
باید به دنبال این برنامه ها بود
در ضمن این را هم عرض کنم فایل ها را برای رادیو پخش ها شرکت های ایرانی در اختیار دارند ولی حاظر نیستند اراعه بدهند و کار مشتری راه بی افته
همه چیز پول نیست خدمات مهمترین چیز است که برخی شرکت ها متاسفانه حاظر به اراعه ان نیستند
شما به دنبال نمایندگی بگرد ببین میتونید از طریق ان کاری صورت بگیره
من به دنیال نمایندگی سامسونگ هستم تاپیکشم زدم ولی متاسفانه فعلا خبری نشده
موفق باشید

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,622
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیز
متاسفانه ای سی سالم هم قفل داره و نمیشه رو اطلاعاتش کپی گرفت
من زیاد دنبال برنامه این مدل بودم ولی متاسفانه نتونستم پیدا کنم البته اگر برد پیدا نشه راههای دیگری هم وجود داره مثل استفاده از تایمر مکانیکی و یا جایگزین کرد برد های دیگر

amiri630

کاربر
2014-06-21
33
58
اقای محمودی عزیز سلام : صفحه قبل گفته بودم ای سی قفل است . برد های مشابه هم هست و ...... ولی هدف اینه برد اصلی دستگاه تعمیر پذیر بشه و یک کار تمیز و با کیفیت تحویل مشتری بشه . با سپاس

آخرین ویرایش:
بالا