آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: پراگرام نمودن ایسی برنامه لباسشویی

rahnami1

کاربر
2014-07-14
46
31
با سلام این سری را ندارند به نظر شما چی کارکنم نقشه اینکه به صورت دستی انجام بدم را دارید یا جایی هست بردم را ببرم پروگرم کنم

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,089
48
ایران
با سلام این سری را ندارند به نظر شما چی کارکنم نقشه اینکه به صورت دستی انجام بدم را دارید یا جایی هست بردم را ببرم پروگرم کنم

سلام
اگه عجله ندارید می تونم براتون بسازم ولی یه خورده سرم شلوغه!!
واگر عجله دارید می تونید بدید یک تعمیرکار الکترونیک شهر محل زندگیتون برنامه هاش رو پروگرام کنند.
اگر هم نتونستید پست کنید بنده پروگرام کنم .
دوتا سوال
1 مطمئن هستید مشکل از برنامه است.
2 از نظر مداری ولتاژ گیری کرده اید؟

rahnami1

کاربر
2014-07-14
46
31
بله چون مشکلی که هست موقعی که برد را بیرون روشن میکنم رله های روی برد وصل می شوند حال ای سی های درایور را عوض کردم اما مشکل حل نشد و ایسی برنامه را از روی سوکت در اوردم و به برد برق دادم دیگر رله ها نمی زنند

نظر شما چیست؟

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,089
48
ایران
نام ایسی برنامه hd6433642rb95p که ایسی ۶۴ پایه است

بله چون مشکلی که هست موقعی که برد را بیرون روشن میکنم رله های روی برد وصل می شوند حال ای سی های درایور را عوض کردم اما مشکل حل نشد و ایسی برنامه را از روی سوکت در اوردم و به برد برق دادم دیگر رله ها نمی زنند

نظر شما چیست؟

اقا ای سی برنامه که میگید اصطلاحا به سیستم کنترل مشهوره و مقداری از برنامه های پیش فرض درون اون
ذخیره شده که احتمالا دوباره نشه برنامه ریزیش کرد.
حالا یک ای سی هشت پایه که تو پست های قبلی گفتم رو تو یه برد مشابه تست کنید.
اگه ای سی بزرگ معیوب باشه باید تعویض کنید/.

rahnami1

کاربر
2014-07-14
46
31
با سلام ای سی 8 پایه که گفته بودید روی برد من سوخته بود که e2prom هست فکر کنم برنامه باید داخل ان ریخته بشه حالا شما امر کنین من چه کار کنم ایا شما تهرانین برد را بیارم خدمت شما

rahnami1

کاربر
2014-07-14
46
31
یه سوال دیگه از خدمتت داشتم من یه برد دوو تسمه ای دارم که ان هم ای سی برنامه اش سوخته مدل 1210 ای شما ان را هم برام پراگرام کنین یا حداقل انها را به من اموزش بدید چون اینها را مطمئنم که از ای سی برنامه هست .

rahnami1

کاربر
2014-07-14
46
31
با سلام خدمت شما من رهنمای هستم که برد ایندزیتم ای سی برنامه اش مشکل داشت تعمیر کار برد لباسشویی و برد های الکترونیک . من کلا میخواستم بدونم که پروگرمرهای مارکهای مختلف برد لباسشویی با هم فرق میکند یا نه چه طور میشود انها را پراگرام کرد ایا کسی هست که بهم اموزش بده avr کار کردم اما اینها را نه چون فرق میکنه مثلا دوو پروگرامرش با ال جی فرق میکنه لطفا من را راهنمایی کنید

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام
از فروشگاه امیر آی سی در خواست کن

بالا