آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: پدیده جدید ی برای تولید برق مجانی {کسی میتونه کمک کنه}

rasool54

کاربر
با سلام خدمت دوستان
برای برق مجانی اگه کنتورتون دیجیتاله کنار ال سی دی یک کلید هست که وقتی مائمور اداره برق واسه بر داشتن شماره میاد اونو فشار میده تا به قسمتی که شماره میندازه برسه شماهم میتونید همین کارو انجام بدید البته در موقه ای که به این قسمت رسیدین کلید رو نگه دارین و کنارش یه چوب کبریت بزارین بطوری که کلید پایین بمونه
واما در کنتور های قدیمی که توشون یه صفحه فلزی میچرخه اونارو میتونید از حالت عمودی به افقی تغییر بدین یا یک اهن ربای قوی اطرافش قرار بدین تا که سرعت چرخشش کم بشه .

rasool54

کاربر
باسلام
کم کم هوا داره رو به سردی میره که این موضوع متوجه کنتور های گاز و قبضهای سرسام اور میشه
راه حل شما میتونه یک قوطی رانی یا عکسهای رادیولوزی ویا حتئ کمی اب باشه
اما اگر منطقه زندگی شما در تمام طول زمستان یخ زده است اب بهترین روشه
اما اگر یه روز یخ و یه روز افتابه باید از رانی یا عکس رادیولوزی استفاده کنید

rasool54

کاربر
باسلام

دوست عزیز رسول54 از قوطی رانی یا عکسهای رادیولوژی و یا حتی کمی آب چگونه استفاده شود

با سلام خدمت اقا رضا
باید عرض کنم که یه در پوش پلاستیکی روی قسمت شمارها هست که روی کنتور پیچ شده که 2تاش با سرب پرس شده خیلی با احتیاط سربهارو از جاش در میارین به طوری که مختوش نشن بعد کمی پیچهارو باز میکنیم تا شکافی بین قاب و کنتور دیده بشه
سپس رانی یا عکس رادیولوزی رو به اندازه طول شماره ها کمی بیشتر برش میزنیم و از لای شکاف به داخل فشار می دهیم تا به چرخ دنده ها برسه و متوقفشون کنه
یا اگر همون طور که گفتم منطقه شما تمام زمستان یخبندی است بجای رانی کمی اب بریزید تا در لای چرخ دنده ها یخ بزند.:thumbsup:

rasool54

کاربر
به نظرم بهترین راهش سلول خورشیدی هست!!!

با سلام
دوست عزیز برای تولید برق 220ولت 15امپر با سلول خورشیدی بین 50تا60میلیون تومان هزینه دارد بماند که مساحتی تغریبا 150متر مربع لازم است برای نسب
سلول وقتی بصرفه است که شما 100کیلومتر به بالا با برق فاصله داشته باشید

aliazv

کاربر vip
کاربر
2008-07-13
88
184
مشاهده فایل‌پیوست 85991

میخام این ژنراتور رو درست کنم کسی میتونه کمک کنه چجوری این موتور ها رو تهیه کنم ..
این هم ویدیوش البته توی یوتیوب هست نشد اپلودش کنم

FREE ENERGY Motor Flywheel energy for freedom - YouTube

ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه ...

سلام منم در اوایل جوانی روی چنین طرحهایی{برق مجانی} کار کردم به ظاهر امکانپذیر هست اما در عمل به علت اصطحکاک زیاد امکانپذیر نیست.اولش من با ارمیچرهای کوچک و دینام دوچرخه شروع کردم اما نشدنی شد.

بالا