آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پت پت کردن پکیج ایران رادیاتور24 هنگام جرقه زنی

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,794
25,745
درود بر همه دوستان ////همکارانی که پکیج تعمیر میکنن لطفا راهنمایی فرمایید .....پکیج ایران رادیاتور همه چیز نرمال کار میکنه ولی برخی مواقع وقتی میخواد روشن بشه فن شروع به کارکردن میکن ولی قبل جرقه زدن صدای پت پت چند بار میده بعد جرقه میزنه و بدون مشکل کار میکنه ...البته این همیشگی نیست و مثلا دیشب سه چهار بار اینطوری شد ....من خودم پکیج تعمیر نمیکنم ولی این پکیج خونه خودم هستش ..دوستان راهنمایی فرمایید

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,048
19,272
تهران - ساوه
درود
برای شروع عیب یابی...
یعنی اون الکترود یا میله یون به درستی جرقه نمی زنه تا شعله تشکیل بشه و همین میله یون به پردازنده بفهماند که شعله تشکیل شده است
این میله یا الکترود را با سمباده نرم تمیز کنید و ببینید فاصله اش نیز در حد ۳-۴ میلیمتر باشد
باز منتظر نظرات دیگر همکاران باشید

آخرین ویرایش:

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,794
25,745
درود
برای شروع عیب یابی...
یعنی اون الکترود یا میله یون به درستی جرقه نمی زنه تا شعله تشکیل بشه و همین میله یون به پردازنده بفهماند که شعله تشکیل شده است
این میله یا الکترود را با سمباده نرم تمیز کنید و ببینید فاصله اش نیز در حد ۳-۴ میلیمتر باشد
باز منتظر نظرات دیگر همکاران باشید
درود بر شما //مهندس جان صدای پت پت مثل اینکه فشار اب کم باشه هستش ولی وقتی صدای پت پت قطع میشه صدای جرقه میده و خیلی سریع روشن میشه این صدای پت پت یم صدای قطعه مکانیکی هستش ...البته فشار اب هم خوبه

بالا