آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: پاسخ ندادن دوستان به مشکلات

jjabdi

کاربر
2018-01-04
27
32
سلام دوستان عزیز مهندسین بنده چند بار مشکل و سوال مطرح کردم پاسخ ندادید خواهش میکنم اگر ممکنه راهنمایی کنید اگر باید کاربریمو تغییر بدم بفرمایید من عضو این سایت شدم به پیشنهاد یکی از دوستان که انصافا هم سایت خوبیه ولی هر سوالی داشتم جواب نگرفتم بعضی مشکلات که بر طرف شده از راهنمایی های قبلی دوستان بوده که سرچ کردم ممنون میشم بنده هم راهنمایی بفرمایید

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,510
سلام اینجا یک فروم عمومی هست که عده ای همکار عضو هستند ودر حد توان پاسخگو. اما ممکنه گاهی متوجه سوالات دوستان نشوند.که میتوانید پیگیر شوید

sonysony

مدیر تعمیرات تخصصی صوتی و تصویری
مدیر تالار
2012-09-20
1,298
6,982
تهران
سلام دوستان عزیز مهندسین بنده چند بار مشکل و سوال مطرح کردم پاسخ ندادید خواهش میکنم اگر ممکنه راهنمایی کنید اگر باید کاربریمو تغییر بدم بفرمایید من عضو این سایت شدم به پیشنهاد یکی از دوستان که انصافا هم سایت خوبیه ولی هر سوالی داشتم جواب نگرفتم بعضی مشکلات که بر طرف شده از راهنمایی های قبلی دوستان بوده که سرچ کردم ممنون میشم بنده هم راهنمایی بفرمایید

درود . همکار گرامی .
لازم دانستم در جوابیه پست ایجاد شده توسط شما و با اجازه از اساتید و مدیران و اعضا محترم
نکاتی را به عرض شما و دیگر دوستان برسانم .
این سایت یک فروم تخصصی همکاران در عرصه الکترونیک است.
فلسفه ایجادی آن نیز ارتباط دوستانه مجازی همکاران با یکدیگر و تبادل نظر است که بقیه دوستان نیز در صورتی که در حوزه مطروحه اطلاعاتی داشته باشند می توانند پاسخگو باشند و در این مبحث و حوزه نیز هیچ اجباری نیست .
و ارسال هر جوابیه لطفی است قابل تشکر .
و حال عرضی خدمت شما مهندس عزیز بزرکوار .
پستهایی را که از زمان عضویتتان 01-04-2018 ارسال نموده اید 21 پست است که بجز یکی که موضوع همین پست بوده در خصوص دستگاههای جوش و آردینو بوده است که همگی سوالی و جنبه درخواست داشته است .
با یک حساب ساده حدود بیست و چهار ماه یعنی هر ماه یک عدد پست سوالی .
دوست و همکار عزیز
با توجه به مرور پستهای ارسالی شما مشخص است که شما فرد متخصص و کارشناسی در حوزه تخصص خود هستید
لیکن چگونه در طی این مدت حتی یک جواب به یکی از پستهای ارسالی دیگر دوستان نداده اید !
اینگونه نگرش و عدم پاسخگویی به مرور فرهنگی خواهد شد که خودتان از آن با ارسال همین پست گله مند شده اید .
امیدوارم این پست تلنگری در جهت فعالیت بیشتر شما و بقیه همکاران در تخصصهای خود باشند .

طبق گفته یکی از اساتید .
همه چیز را همگان دانند .
متشکرم

آخرین ویرایش:

jjabdi

کاربر
2018-01-04
27
32
سلام و عرض ادب به شما و همه دوستان متخصص و صاحب نظر، در خصوص مطلبی که بنده مطرح کردم حق را به شما میدم و عذرخواهی بنده را پذیرا باشید زمانی که بنده این مطلب رو در سایت قرار دادم واقعا از طرف ارباب رجوع تحت فشار بودم و مشکلی بود که تا اون زمان بر نخورده بودم و باز هم پوزش بنده رو در این باب پذیرا باشید ??????

aliz63

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2016-06-04
297
613

درود . همکار گرامی .
لازم دانستم در جوابیه پست ایجاد شده توسط شما و با اجازه از اساتید و مدیران و اعضا محترم
فلسفه ایجادی آن نیز ارتباط دوستانه مجازی همکاران با یکدیگر و تبادل نظر است که بقیه دوستان نیز در صورتی که در حوزه مطروحه اطلاعاتی داشته باشند می توانند پاسخگو باشند و در این مبحث و حوزه نیز هیچ اجباری نیست .
پستهایی را که از زمان عضویتتان 01-04-2018 ارسال نموده اید 21 پست است که بجز یکی که موضوع همین پست بوده در خصوص دستگاههای جوش و آردینو بوده است که همگی سوالی و جنبه درخواست داشته است .
دوست و همکار عزیز
با توجه به مرور پستهای ارسالی شما مشخص است که شما فرد متخصص و کارشناسی در حوزه تخصص خود هستید
لیکن چگونه در طی این مدت حتی یک جواب به یکی از پستهای ارسالی دیگر دوستان نداده اید !
اینگونه نگرش و عدم پاسخگویی به مرور فرهنگی خواهد شد که خودتان از آن با ارسال همین پست گله مند شده اید .
امیدوارم این پست تلنگری در جهت فعالیت بیشتر شما و بقیه همکاران در تخصصهای خود باشند .

طبق گفته یکی از اساتید .
همه چیز را همگان دانند .
متشکرم

باسلام. فرمایشات مدیر عزیز بسیار درست است ولی یه نکته را هم باید در نظر بگیرند اساتید عزیز ک همه ما مثل شما در زمینه کاری به این درجه و مهارت نرسیده ایم و در بسیاری از مطالب قادر به اظهار نظر نیستیم چون اظهار نظر بیهوده فقط وقت دوستان رو میگیره. امید به اینکه در این سایت بتونیم از محضر اساتید استفاده کرده تا بعدا درس پس بدهیم

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
945
8,858
استان مرکزی-اراک
سلام.
گلایه که فایده ای نداره آخرشم تهدید به لغو عضویت و یا محدودیت میشی،اکثر پستا رو که میخونم می بینم مدیران فقط اومدن گفتن چرا قوانین رعایت نشده چرا عنوانت فلانه،یا اینکه تهش گفتن یه عکس با کیفیت از برد بده و از اون بدتر این که تقریبا ۸۰ درصد پست ها بی نتیجه مونده و اونی که پست رو شروع کرده هیچ وقت به خودش زحمت نداده که بیاد پست رو تموم کنه بگه به کجا رسید تعمیر نشد،صاحبش اومد برد،ایراد با فلان حرکت رفع شد.
اعلام و زدن این پست ها بی فایدس برادر،بی فاااایدس.

تاج

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-03-15
458
1,640
اهواز
نفر اول نیسین
منتها دوستان هم تمام وقت ننشستن پای سایت
خودم وقت کنم میام،شاید ماهی کمتر۱۰ بار اونم کمتر نیم ساعت
منظورم متوجه هستین انشاله

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aliz63

rez1sat

کاربر vip
کاربر
2010-07-29
12
9
یه کانال پرسش پاسخ تو تلگرام نمیزنین فکر کنم خیلی بهتر باشه از اون طریق تو سایت هم بیشتر میان

sajad m2

کاربر
2010-12-03
187
182

درود . همکار گرامی .
دوست و همکار عزیز

طبق گفته یکی از اساتید .
همه چیز را همگان دانند .
متشکرم

بسیار منطقی فرمودید
من تعمیرکار نیستم ولی به الکترونیک خیلی علاقه دارم و تا الان که چند ماهی هست که تو این سایت فعالیت میکنم
سعی میکنم وقتی تجربه ای بدست اوردم در اختیار دیگران قرار بدم اینکار رو دوس دارم
من هم خیلی وقته تو این سایت عضوم از زمانی که موضوع ماهواره بود
و البته من خودم یه زمانی ادمین یه انجمنی بودم که مطمئنا کسانی که تو نصب ماهواره بودن میشناسن
حوصله نداشتم فروختمش
به هر حال اگر عزیزان تجربه خود رو به دیگران بدن دو برابر اون تجربه رو بدست میارن

بالا