آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: ویدئوهای آموزشی تعمیرات لپ تاپ ( ویژه همکاران )

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
فیلم آموزش تعمیرات لپ تاپ ( 26 قسمت) ربان اصلی قسمت 3
قسمت 3 به دلیل حجم بالا به قسمت تقسیم شده

پیوست‌ها

msmp2

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-28
357
807
با تشکر فراوان از دوست عزیز که زحمت فراوان میکشید برای ارتقا علمی این مجموعه
اگه امکانش ئهست یک لینک کامل از همه بزارید در سایت های دیگر اپلود کنید با پسورد که مورد استفاده عموم نباشه تا محدودیت دانلود دوستان رو محدود نکنه

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
فیلم آموزش عیب یابی لپ تاپ ( قسمت 1/2) ربان فارسی

سلام تشکر اگر ممکنه یک توضیحی درباره این فیلم بدهید چون محدودیت داریم و حجم دانلود محدوده ممکنه که این فیلم ها را قبلا دانلود کرده باشیم و الان متوجه آن نشیم.
لطفا اگر فیلم فارسی ساخت خودتون هست بیان کنید و یا عکسی از آن فیلم بگذارید خیلی بهتر می شه
چون فیلم های تکراری زیاد دانلود می کنیم و تقریبا این یکی از مشکلات انجمن داره می شه

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
از جناب مهندس گرامی جناب taer_1354 نیز سپاسگزاریم
عزیزان و همکاران هم اگر کلیب های آموزشی جالب دارند لطفا همکاری کنند و آپلود کنند
پایدار باشید

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
سلام تشکر اگر ممکنه یک توضیحی درباره این فیلم بدهید چون محدودیت داریم و حجم دانلود محدوده ممکنه که این فیلم ها را قبلا دانلود کرده باشیم و الان متوجه آن نشیم.
لطفا اگر فیلم فارسی ساخت خودتون هست بیان کنید و یا عکسی از آن فیلم بگذارید خیلی بهتر می شه
چون فیلم های تکراری زیاد دانلود می کنیم و تقریبا این یکی از مشکلات انجمن داره می شه

درود
برای فارسی بودن این کلیپ ها باید دوبله بشن که خودم هم تو فکرش بودم
ضمن اینکه این کار کمی وقت گیره و از همه مهمتر تعداد دیگه هم هست که پس از اماده شدن توی سایت قرار میدم
اعم از مادربرد-مانیتور-پاور-و ملزومات سخت افزاری که هر کدوم توی قسنت مربوط به خودش اپلود میشه
تمام فیلمهایی که من گذاشتم تکراری نیست و قبلا کاملا چک کردم
حالا اگه توی یه سایت دیگه شما دارید دانلود میکنید باید خودتون چک کنید
با تشکر

بالا