آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

همراه اول سیم کارت های جدید به حجاج می دهد

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,823
ایران
معاون مدیر کل مشترکان شرکت ارتباطات سیاربا اشاره به نمایندگی های فعال شرکت ارتباطات سیار در مکه ومدینه گفت:چنانچه سیم کارتهای حجاج مفقود شودبا مراجعه حضوری به این نمایندگی ها ،سیم کارت جدید به آنان تحویل داده می شود.
علیرضااصغر نژاد اظهار داشت : در ایام حج دو گروه به نمایندگی شرکت ارتباطات و به منظور سرویس دهی آن لاین به مشترکان همراه اول در در مکه ومدینه مستقر خواهند شد.
وی ادامه داد: یگ گروه در مکه و گروهی دیگر در شهرمدینه در ایام حج فعال می شوند وبه مشترکان سرویس می دهند.
اصغر نژاد افزود:حجاج ایرانی می توانند به صورت حضوری و تلفنی مسائل و مشکلات مربوط به تلفن همراه خود را حل کنند.
وی ادامه داد: در صورتی که افراد تلفنی مشکلات سیم کارت خود را به این نمایندگی ها اطلاع دهند ، در کوتاه ترین زمان رسیدگی های لازم انجام می شود و در صورت لزوم سیم کارت فرد مسدود می شود و سیمکارت جدید به وی تحویل داده می شود.
اصغر نژاد با اشاره به دیگر خدمات دو نمایندگی مستقر در مکه و مدینه گفت: به علت هزینه بالای رومینگ، همراه اول از طریق تلفن ثابت ارتباط اپراتوری برقرار خواهد کرد تا حجاج بتوانند با هزینه کمتری با ایران ارتباط برقرار کنند.
به گفته وی، این ارتباط در یک زمان مشخص و با هماهنگی صورت گرفته، انجام می شود.
اصغر نژاد اضافه کرد:دراین ایام نمایندگی های همراه اول در ستاد سازمان حج اوقاف مستقرهستند..
معاون مدیر کل مشترکان شرکت ارتباطات سیاربا اظهار اینکه ارائه سرویس از سوی این تشکیلات در ایام غیرحج نیز با تفاوتهای استمرار خواهد داشت توضیح داد: این نمایندگی های از طریق فکس مسائل مربوط به سیم کارت مشترکان را پیگیری می کنند ولی امکان ارائه سیم کارت جدید به مشترکان وجود ندارد.
 
بالا