آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

هشدار به کاربرانی که از فروشند های غیر فروشگاه های مورد تایید انجمن ، خرید میکنند !!!!

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
با سلام
متاسفانه گاهی اوقات کاربران از یک کاربر دیگه کالایی را با اعتماد کاذب پیش خرید میکنند غافل از اینکه سرشان کلاه رفته و دیگر هیچ.
مانند نمونه ای که برای خودم اتفاق افتاده که در ادامه قصه اش گفته خواهد شد
از دیگر کاربران هم تقاضا داریم در صورت بروز اینگونه موارد ، سریع مورد را همینجا بازگو کرده تا طرف بیشتر از این به گندکاریشهاش ادامه ندهد

"بنده پارسال یه مشکلی برام پیش اومد تا الان صبر کردم اما حل نشدش!
موضوع هم از این قراره که به آشناییت یکی از اعضای همین سایت (
NICHIKON​
) بنده مبلغی را برا شخصی کارت ب کارت نمودم تا ازش جنسی رو بخرم .
(مهر یا ابان 94)

اما متاسفانه طرفی که پولو گرفت تو زرد از کار درآمد و وجه رو بالا کشید(150 توان)
به اون عضو انجمن هم که موضوع رو گفتم اظهار تعجب کرد و دیگه هیچ.
آخ قبل از واریز وجه، بهش (
NICHIKON​
)گفتم که این شخص مورد اعتماد است که من پولو اول براش بفرستم و
جنس (برد لامپ کم مصرف)رو حتما به من میرسونه ، گفت آره خیالت راحت طرف مطمئنه مطمئنه .
خلاصه طرف قسم و آیه خوندش میفرستم ، تا 2 ماهی علاف شدیم مدام میگفت امروز میفرستم فردا میفرستم و ال آخر .... .
البته مبلغ مهم نیست مهم اینه که این ضرر متوجه کسی دیگه نشه.

موفق باشید

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
درود ، اون فروشگاههایی که غیر مجاز است را معرفی نمایید تا ما هم مورد کلاهبرداری قرار نگیریم .

سلام :
متن پست را درست نخوندی !!!
(متاسفانه گاهی اوقات کاربران از یک کاربر دیگه کالایی را با اعتماد کاذب پیش خرید میکنند غافل از اینکه سرشان کلاه رفته و دیگر هیچ. )
این بحث در مورد کاربران بازارچه هستش و با فروشگاه ها مرتبط نیست فروشگاه های انجمن مشکلی ندارند .
موفق باشید .

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,826
7,761
جنت شهر
سلام
طبق فرمايش جناب
gadraj فروشگاههاي سايت مشكلي ندارند و دوستان اگر تمايل به خريد امن در سايت داشته باشند ميتوانند طبق قانون شماره 14 بازار چه عمل كنند تا مشكلي پيش نيايد

14. در صورتيکه خريدار يا فروشنده تمايل به خريد يا فروش ايمن در سايت داشته باشند ، ميتوانند هزينه کالا را به حساب آقای زارع amiric واريز کنند و بعد از تحويل کالا به خريدار هزينه به حساب فروشنده واريز خواهد شد ، علاوه بر مبلغ کارمزد معمولا 500 تومان هزينه بانکي هم محاسبه خواهد ش

آخرین ویرایش:

باباخاني

ناظم انجمن
2010-12-18
6,493
74,604
به نام خدا
من ازفروشگاههای سایت خودمون زیاد خریدکردم هیچ مشگلی نبوده وراضی هستم بنده با اقای عبدی هم عقیده هستم به هرکسی
اعتمادنکنید یاپولتون را میخوره یاجنس خراب واستون ارسال میکنه درست یک سال پیش یک کلاه نازنین هم توسط یکی ازکاربران سر
اینجانب گذاشته شده دوستان مراقب باشند ازهمان وقت دیگر هواسم جمع شده به جزء فروشگاههای انجمن خودمون به کسی اعتمادنمیکنم تاجنس بدستم نرسه یک ریال هم به حسابش واریزنمیکنم

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,796
25,751
با درود //دوست گرامی جناب mr.abdi شما یه لطفی بکنید این شخص خاطی را معرفی کرده تا دوستان دیگه به دام این افراد گرفتار نشوند در ضمن من قبلا هم بارها اطلاعیه هایی دادم و به تمامی دوستان تذکر دادم که برای اطمینان خاطر میتونن معامله امن داشته باشند و با هماهنگی فروشگاه اقای زارع یه درصد ناچیزی کمیسیون به ایشون میدن ولی معامله امن خواهند داشت (بند 14 قوانین بخش بازار چه)در ضمن دوستان میتوانن در صورتی که بخواهند چیزی بخرن برای اطمینان میتوانن از مدیران بازار چه و یا سایر مدیران استعلام کنن که این شخص مورد اطمینان هستش یا نه ///پیروز باشید

آخرین ویرایش:

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
این شخص خاطی را معرفی کرده
با سلام
طرفی که باهاش چندبار صحبت کردم اصلا عضو سایت نیستش !
اما آقای NICHIKON ایشون رو به من معرفی کرد و اطمینان داد که با خیال راحت براش کارت ب کارت کن و کالا رو برات میفرسته !
خلاصه هدف از این پست اطلاع رسانی برا جلوگیری از حوادث آتی هستش.
تا کاربران محترم حواسشون رو جمع کرده و فقط و فقط از فروشگاههای انجمن و وساطت amiric ، با خیال راحت خریدشونو بفرمایند
باتشکر

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
من از فردی که معرفی کردم همیشه خرید داشتم و مشکلی ایجاد نشده بود.
نمیدونم متاسفانه چرا این موضوع شما اینجوری شده
من چندباری که تماس گرفتم قرار شد بهتون جنس رو تحویل بدن
الان جواب تلفن من رو هم نمیدن
هدف من ضرر کردن شما که نبوده هدف ما حل مشکل شما بوده که حالا به مشکل خورده
الانم دوستان هر نظری بدن من همون کار رو انجام میدم
من دوست ندارم کسی از دست من ناراضی باشه اونم به خاطر پول

بالا