آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: هر لامپ سوخته یا سالمی را بدون اتصال به ولتاژ روشن کنید

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
420
1,642
سلام

ضمن تقدیر از آن استاد عزیز و ارجمندم جناب آقای فرهادی بابت موضوعات مطروحه بعرض میرسانم

تصویر و فیلمی که تقدیم کردم صرفا جهت نمایش تولید حرارت با تغییرات سریع میدان مغناطیسی بوده است که از این ویژگی جهت ساخت هویه قلمی با بازدهی بسیار بالاتر از هویه قلمی رایج استفاده کردم بطوریکه

1- همانگونه که اشاره فرمودید برخلاف هویه قلمی معمولی ، نوک این هویه بسرعت گرم شده و لازم نیست دائما متصل به برق باشد چنانکه حتی سریعتر از هویه هفت تیری آماده لحیمکاری میشه و بهمین دلیل معظل سوختن لحیم در نوک هویه و نیاز به تمیز کردن مداوم نوک هویه هم مرتفع میشه و مانند هویه هفت تیری لحیمکاری زنده ای را میسر میکنه

2- ازآنجاکه حرارت فقط در نوک هویه تولید میشود لذا بازدهی بسیار بالایی دارد و تلفات حرارت را بسیار ناچیز میسازد

3- همانطور که اشاره فرمودید نوک هویه کاملا ایزوله خواهد بود ، زیرا نیاز به تماس فیزیکی برای انتقال حرارت از منبع حرارتی به نوک هویه ندارد و خود نوک هویه حتی بدون کوچکترین تماسی با سیم پیچ ، منبع حرارتی خواهد شد ( لذا جهت استقرار نوک هویه با هیچ محدودیتی مواجه نیستیم و لذا استفاده از بهترین عایق حرارتی و بهترین عایق الکتریکی را مقدور میسازد

4 - کنترل حرارت هویه بمیزان دلخواه بسادگی با تغییر فرکانس میسر میگردد و نیاز به تمهیدات و مدار اضافی ندارد.

البته هویه موصوف بعنوان نمونه و بصورت دستی ساختم بگونه ایکه دسته چوبی و آجر نسوز زیر سیم پیچ را خودم خراطی کردم و قطعا شکیل نیست که در تولید انبوه و ماشینی با فیزیک شکیلی قابل تولید است هرچند حدود 20 سال پس از ارائه آن طالبی برای تولید انبوه آن پیدا نشده

تصویر نمونه هویه پیوست است و امیدوارم ابهام مربوطه را بدرستی درک کرده باشم و در غیراینصورت تقاضا دارم معایب مورد اشاره را تفهیم و ارشاد فرمایید

سپاس و تقدیر
مشاهده فایل‌پیوست 89950

مشاهده فایل‌پیوست 89951

مشاهده فایل‌پیوست 89970
با درود و سلام خدمت تمامی اساتید irantkو بخصوص استاد غزال
استاد این طرح در صورتی که نمونه خارجی نداشته باشه و ثبت بشه میتونید برای انبوه سازی اقدام فرمایید
با تشکر

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,778
با درود و سلام خدمت تمامی اساتید irantkو بخصوص استاد غزال
استاد این طرح در صورتی که نمونه خارجی نداشته باشه و ثبت بشه میتونید برای انبوه سازی اقدام فرمایید
با تشکر

سلام

بله حدود 20 سال قبل بعنوان اختراع ثبت کرده ام
البته برای تولید انبوه کارهای ارزنده تری دارم ولی میترسم حتی ثبت کنم چون در کشور ما فقط یه تکه کاغذ روی دستم می مونه و سودش نصیب کپی کننده میشه

ولی این مشکل چیزی نیست کاش مشکلات محقق منحصر بهمین مقدار بود اما درد محقق عظیم تر از این حرف هاست
چون در کشورهای عقب افتاده در طول تاریخ ، محقق یعنی بی بضاعت و بی پناه و بی یاور
زیرا محقق بناگزیر در امور علمی غرق میشه و از کلاهبرداری و زد و بند ها و حتی امور روزمره بی خبر می مونه و لذا هرچند مسئول متخلف در کشور ما نیست اما کافیه مسئول متخلف بفهمه محقق هستی تا علاوه بر اینکه آش و جاش را ببره بدهکارت هم بکنه

من همیشه از جمله همین الان با حادثه ای مواجه هستم که طرف تمام زندگی منو خورده و حتی در غیابم کلیه لوازم زندگی منو شخصا در حضور اهالی محل در روز روشن و با قدرت و با خیال راحت سرقت کرده و باوجودیکه اهالی محل شهادت داده اند و حتی خود سارق هم با قدرت اقرار کرده اما با این وجود من ظالم و او مظلوم شناخته شد

چون افراد صاحب نفوذ حق ویژه دارند و نباید از آنها شکایت کرد و باید آزادانه سرقت کنند و لذا من با شکایت علیه این سارق ویژه ظلم فاحشی بهش کردم و همچنان منتظر عواقب آن هستم

البته بنده خدا با قرار دادهای جعلی هم املاک منو بالا کشیده و باوجودیکه کارشناس دادگستری جعلیت قرارداد را اثبات کرد اما بازم من بدهکار شدم که نباید شکایت میکردم و البته خدا به کارشناس مربوطه رحم کرد چون او هم باید بنفع سارق ویژه دروغ میگفت که اشتباها حقایق را اعلام کرده

لذا اگر برای دیگران روزگار غریبی است برای محقق روزگار غریقی است نازنین

آخرین ویرایش:

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
420
1,642
استاد مثل اینکه دل پری دارید
با توجه به ذکاوتی که شما دارید میتونید از پس اینگونه مسایل بربیایید.براومدن از پس یک مساله فقط در ظاهر نیست .براومدن از پس همچین مسایلی که برای همه پیش میاد یه براومدن واقعی ، ذاتی و موندگاره

در ضمن هر شخصی با توجه به توانایی و ظرفیتی که داره مشکل براش پیش میاد، نه بیشتر نه کمتر
پیروز باشید

دوستان عزیز و بزرگوار . در آزمایش سری که در آمریکا انجام شد و یک کشتی و متعلقات آن یکجا ناپدید شد از میدان مغناطیسی بسیار بسیار قوی در اطراف کشتی استفاده گردید که طبق اصول علمی و فرضیات جناب انیشتین بعد چهارم به روی ماده باز شده و زمان متوقف گردیده و باعث باز شدن تونل زمان میگردد. از علایم آن پیدایش نوری سبز رنگ و بسیار خیره کننده است که در اطراف جسم فلزی تولید میگردد و البته آن کشتی در فاصله ای بسیار دور پیدا شد که همه خدمه به طرز مشکوکی مرده بودن و فقط یک سگ زنده بود که که اونهم نمیتونست چیزی بگه. البته هدف اصلی آن آزمایش پی بردن به راز مثلث برمودا و نقطه متقارن آن یعنی مثلث شیطان در آبهای ژاپن بود.ضمنا بر اثر امواج مغناطیسی بسیار قوی موجود در قطبهای زمین هم پدیده نورانی شفقهای قطبی ایجاد میگردد که در آنجا هم به ظاهر سیمی موجود نمیباشد اما بدون بسته شدن مدار نور تولید میگردد

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
دوستان عزیز و بزرگوار . در آزمایش سری که در آمریکا انجام شد و یک کشتی و متعلقات آن یکجا ناپدید شد از میدان مغناطیسی بسیار بسیار قوی در اطراف کشتی استفاده گردید که طبق اصول علمی و فرضیات جناب انیشتین بعد چهارم به روی ماده باز شده و زمان متوقف گردیده و باعث باز شدن تونل زمان میگردد. از علایم آن پیدایش نوری سبز رنگ و بسیار خیره کننده است که در اطراف جسم فلزی تولید میگردد و البته آن کشتی در فاصله ای بسیار دور پیدا شد که همه خدمه به طرز مشکوکی مرده بودن و فقط یک سگ زنده بود که که اونهم نمیتونست چیزی بگه. البته هدف اصلی آن آزمایش پی بردن به راز مثلث برمودا و نقطه متقارن آن یعنی مثلث شیطان در آبهای ژاپن بود.ضمنا بر اثر امواج مغناطیسی بسیار قوی موجود در قطبهای زمین هم پدیده نورانی شفقهای قطبی ایجاد میگردد که در آنجا هم به ظاهر سیمی موجود نمیباشد اما بدون بسته شدن مدار نور تولید میگردد

سلام برادر کی و کدام موقع این ازمایش انجام شد البته توی تلوزیون دیده بودم که به وسیله میدان مغناطیس کشتی رو از دید رادار های دشمن ناپدید میکردن اما نه اینکه کلا کشتی ناپدید بشه ؟ اگه مدرکی هم هست لطفا منبع اون رو هم اعلام کنید با تشکر

منبع کتاب عجیبتر از علم و رازهای مثلث برمودا و همچنین کتاب مثلث شیطان میباشد .توی اینترنت سرچ کنی مطالبی رو پیدا میکنی.من اون کتاب را حدود 15 تا 20 سال پیش خواندم
http://gadgetnews.ir/4695/the-bermuda-triangle-secrets/

fzi

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-02-11
312
588
آذربایجان
با سلام خدمت اساتید
فیلم زیر مربوط به یک کوره القایی است که یک آهن ربا توش ذوب میشه
از اساتید خواهش می کنم در مورد معلق ماندن آهن ربا و سقوط آن اظهار نظر بکنن
سقوط به رسیدن دما به نقطه کوری ربطی داره؟

پیوست‌ها

بالا