آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: نیاز فوری به نرم افزار کارت کپچراینترنال اسنازی

sohrab-az

کاربر
2015-01-25
107
59
iran
warranty vold ir broken
SN 67923

کارت فقط کارت تبدیل است کارت تی وی یا ریسیور نداره کارت تبدیل اسنازی saa730

آخرین ویرایش:

sohrab-az

کاربر
2015-01-25
107
59
iran
اساتید من با گذشت چند ماه از ارسال پست با توجه به اینکه دوستان زحمت کشیدن و نرم افزار و درایوای گوناگونی برام فرستادن ولی به مرادم نرسیدم هنوز

نیاز من این که نرم افزاری که همراه کارت تبدیل بود شکسته ودر پست اول هم یک عکس از نرم افزار و کارت تبدیل گذاشتم حالا دوستان اگر کسی داره من را راهنمایی بفرماید من برای ظبت ونمایش ماهواره ویدئو و یا لوازم پخش کننده تصویری که خروجی تصویر avداره میخام به کارت وصل کنم و روی مانیتورم با استفاده از اون تصویر بگیرم تشکر

sohrab-az

کاربر
2015-01-25
107
59
iran
اساتید باکلی زحمت یک نرم افزار پیدا کردم که بوسیله اون تونستم تصویر بگیرم روی مانیتور ولی فعلا صدا را امتحان نکردم وهیمنطور کپچر

sohrab-az

کاربر
2015-01-25
107
59
iran

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
باتشکر از شما که انشااله درتمام زندگی موفق باشید نرم افزاری که قرار دادید خود همان نرم افزاری است که من دنبالش بودم ولی آیا در ویندوز 7کارمیکنه کمی توضیح بدید چون هنگام اجرا با کد lnitiation fail مواجه شدم

روی
فایل ستاپ نرم افزار کلیک راست کنید . تیگ گزینه compatibility و ویندوز XP را انتخاب کنید .

sohrab-az

کاربر
2015-01-25
107
59
iran
روی
فایل ستاپ نرم افزار کلیک راست کنید . تیگ گزینه compatibility و ویندوز XP را انتخاب کنید .

کاری که گفتید را هم انجام دادم حتی تمام ویندوز هایی که در منو بود انتخام کردم یکی یکی ولی جواب نداد

بالا