آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: نیاز به برق 12 ولت داخل خودرو 405 SLX

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
سلام دوستان و اساتید محترم.
درون فضای اتاق پژو 405 SLX نیاز به برق 12 ولت دارم که دائماً برقدار باشه. منظورم اینه که با بستن سوئیچ برقش قطع نشه. اگه زیر فرمون یا کنار جعبه فیوز باشه بهتره. لطفاً راهنمایی کنین از کجا بگیرم و از کدوم سیمها استفاده کنم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull

hamid.elec

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-08-22
571
2,006
آبیک-قزوین
با چراغ تست یا اهم متر در حالت سوییچ بسته ببین رو کدوم فیوز برق هست سیمو بکن زیر فیوز البته میتونی از سوکت پخش هم بگیری یه برق دایم داره از پشت سوییچ هم میشه

Sent from my SM-J500F using Tapatalk

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
با چراغ تست یا اهم متر در حالت سوییچ بسته ببین رو کدوم فیوز برق هست سیمو بکن زیر فیوز البته میتونی از سوکت پخش هم بگیری یه برق دایم داره از پشت سوییچ هم میشه

Sent from my SM-J500F using Tapatalk

متشکرم. برای بدنه از جای خاصی باید بگیرم؟ منظورم اینه که بدنه داخلی خودرو که فلزی هست و البته رنگ خودرو روش خورده میتونه به عنوان بدنه باشه؟

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,334
50,528
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام آقا مجید از سیم شماره 4 سوکت a پخش ماشین بگیر و منفی هم سیم شماره 8 همین سوکت است
اما به جریان مصرفی تون هم توجه کن اگر چیزی میخوای نصب کنی که جریانش زیاده از همون پشت جعبه فیوز بگیر و یک فیوز مجزا براش بزار

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
سلام آقا مجید از سیم شماره 4 سوکت a پخش ماشین بگیر و منفی هم سیم شماره 8 همین سوکت است
اما به جریان مصرفی تون هم توجه کن اگر چیزی میخوای نصب کنی که جریانش زیاده از همون پشت جعبه فیوز بگیر و یک فیوز مجزا براش بزار

سلام آقامهدی عزیز. ممنون
راستش یه ریموت رو میخوام زیر فرمون و نزدیک جعبه فیوز وصل کنم. از پخش فاصله داره و اگه بشه از جعبه فیوز یا مدارات زیر فرمون یا .. باشه که نزدیک باشه بهتره.
جریان قابل توجهی هم نداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
با سلام خدمت همه دوستان که کمک کردن. از قسمت بالای پدال کلاچ که یه سری سیم اصلی خودرو از اونجا رفته استفاده کردم. دو تا سیم قرمز ضخیم هست که مستقیم از باطری اومده و همیشه برق دارن. برای بدنه هم از سیم راه راه سبز-زرد استفاده کردم و الحمدلله مشکلم حل شد. باز هم ممنونم

بالا