آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نور صفحه لپ تاپ کم است تاریک دیده می شود

PARANDNE

کاربر
2011-11-30
2
5
پاسخ : نور صفحه لپ تا کم است تاریک دیده می شود

اول چک کن ببین ولتاژ 5.5 به مانیتور میره یا نه بعد ایمل بزن بگم چکار کنی احتمال 80% نورش برگرده حتما باعثش رطوبته شک نکن

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,892
تهران

دوست عزیز این مشکل برای من هم اتفاق افتاده لطفا در انجمن توضیح دهید تا دیگران هم یاد بگیرند فرا موش نکنیم که اینجا یک انجمن هست وبرای بالا بردن سطح اطلاعات همه همکاران و کاربران با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud

ahwaz 91

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-06-21
505
958

سلام

دوست عزیز پست رو میبایست توی تاپیک hp بزنی

حالا لطفا واضح تر توضیح بده از موقع پاور شدن تا ویندوز یکسره لایت نداری یا فقط توی ویندوز لایت نداری ؟

• Like

arastudio

کاربر
2015-01-21
20
16

با سلام خدمت دوستان.لپ تاپ dell 3550 من بک لایت ال ای دیش روشن نمیشه....لازم به ذکره که کابل و ال ای دی هم عوض کردم مشکل از روی مادر برد هستش.مین این مدل و سری ۵۱۱۰ مشابه هم هستن فقط.چطور میتونم برای بک لایت مستقیم از مین سیم کشی کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر

با سلام خدمت دوستان.لپ تاپ dell 3550 من بک لایت ال ای دیش روشن نمیشه....لازم به ذکره که کابل و ال ای دی هم عوض کردم مشکل از روی مادر برد هستش.مین این مدل و سری ۵۱۱۰ مشابه هم هستن فقط.چطور میتونم برای بک لایت مستقیم از مین سیم کشی کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید

دوست خوبم
برای مشکلتون یه تاپیک جدا ایجاد کنید .اگه به تاریخ این پست دقت کرده باشید مربوط به 5 سال قبل هست .در ضمن دقیق تر توضیح دهید که بکلایت ها LED هستن یا CCFL ( لامپ فلورسنت ) تا دوستان راحت تر بتونند راهنمائی کنند .
موفق باشید .

• Like

arastudio

کاربر
2015-01-21
20
16

دوست خوبم
برای مشکلتون یه تاپیک جدا ایجاد کنید .اگه به تاریخ این پست دقت کرده باشید مربوط به 5 سال قبل هست .در ضمن دقیق تر توضیح دهید که بکلایت ها LED هستن یا CCFL ( لامپ فلورسنت ) تا دوستان راحت تر بتونند راهنمائی کنند .
موفق باشید .
سلام.با تسکر از راهنمایی...بکلایت led هستش...قسمت مادربرد رو چک کردم پشت led ولتاژ ۱۹ رو یکی از پایه ها هست ولی دومی ولتاژ نداره.روی مادربرد هم چک کردم قطعه معیوبی پیدا نکردم دیگه از اون قسمت به بعد میره روی پل جنوبی فک کنم

• Like

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
اگه ممکنه عکس با کیفیت از تغذیه پشت پنل قرار دهید . با توجه به یکی بودن این مدل با N5110 ،شماتیک مدل N5110 رو براتون آپلود کردم .ولتاژها رو طبق شماتیک بررسی کنید .البته احتمال زیاد بخاطر VIP نبودن ،نتونید فایل رو دانلود کنید .اگه مشکل دانلود داشتید ،اعلام کنید تا جای دیگه براتون آپلود کنم.
موفق باشید .

پیوست‌ها

• 1.4 مگابایت بازدیدها: 67

arastudio

کاربر
2015-01-21
20
16
دوست خوبم
اگه ممکنه عکس با کیفیت از تغذیه پشت پنل قرار دهید . با توجه به یکی بودن این مدل با N5110 ،شماتیک مدل N5110 رو براتون آپلود کردم .ولتاژها رو طبق شماتیک بررسی کنید .البته احتمال زیاد بخاطر VIP نبودن ،نتونید فایل رو دانلود کنید .اگه مشکل دانلود داشتید ،اعلام کنید تا جای دیگه براتون آپلود کنم.
موفق باشید .
متاسفانه برای دانلود دسترسی نمیده به بنده اگه لطف کنین فایل ارشیو رو یکجا دیگه آپلود کنید ممنون میشم.

بالا