آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: نقشه نمایشگر LED اینورتر

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,180
سلام دوستان عزیز خسته نباشید سوال راجع به عیب اینورتر جوشکاری دارم.اجازه هست؟

رحمت رجایی

کاربر
2014-06-06
363
1,257

سلام واقعا زحمت زیادی کشیدی افرین بر تلاش و شرفت 
ای کاش توضیح مفصلی در رابطه با ساخت ترانسهای قدرت اصلی فریت - ترانس سی تی - ترانس پالس میدادین و نحوه درایو فتهای قدرت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdi1989

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,180
سلام واقعا زحمت زیادی کشیدی افرین بر تلاش و شرفت
ای کاش توضیح مفصلی در رابطه با ساخت ترانسهای قدرت اصلی فریت - ترانس سی تی - ترانس پالس میدادین و نحوه درایو فتهای قدرت
آقا مهدی درود و عرض خسته نباشید.این کار شما منو خیلی خوشحال کرد،حتی اگه یه سوزن رو خود آدم بتونه تولید کنه ،حتی اگه کپی باشه با اینکه فقط یه سوزنه آدم جیگرش حال میاد و حس غرور میکنه،تجربه ی لذتی که فرمودید رو بنده هم در موردی داشتم که احساس تون رو درک میکنم،انشالله سرزنده و پر انرژی به مسیرتون ادامه بدین و به اهدافتون برسین.زنده باشین

• Like

nemat_j1357

کاربر
2015-05-11
17
32
سلام دوست عزیر قسمت نمایشگر رو شما می تونید با استفاده از یک IC به شماره 7107 بسازید . اگه دیتاشیتش رو ببینید ساختنش راحته .

• Like

mehdi1989

کاربر
2015-01-26
17
65
آقا مهدی درود و عرض خسته نباشید.این کار شما منو خیلی خوشحال کرد،حتی اگه یه سوزن رو خود آدم بتونه تولید کنه ،حتی اگه کپی باشه با اینکه فقط یه سوزنه آدم جیگرش حال میاد و حس غرور میکنه،تجربه ی لذتی که فرمودید رو بنده هم در موردی داشتم که احساس تون رو درک میکنم،انشالله سرزنده و پر انرژی به مسیرتون ادامه بدین و به اهدافتون برسین.زنده باشین
سلام خیلی ممنون از لطفتون بله واقعا لذتی داره که هیچ چیز جایگزینش نیست!
انشالله شما و همه عزیزان هم موفق باشند
در ضمن در مورد نحوه پیچش ترانس ها هم چون وقت زیادی میخواد و فعلا درگیر یه سری کارها هستم نمیتونم ولی به امید خدا سعی میکنم تجربمو در اختیار عزیزان بزارم

بالا