آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نقشه سیم کشی بالابرهای شیشه خودرو

h413

کاربر
2010-09-06
17
56
با سلام
در صورت امکان نقشه سیم کشی برقی نمودن بالابر های شیشه های هر 4در خودرو پراید به همراه لیست کامل لوازم مورد نیاز برای انجام کار را بفرمایید

باتشکر فراوان از همه دوستان

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام شما میتوانید از سیم کشی دو درب جلو که در کلید سمت راننده موجود است اشعاب بگیرید اما توصیه میکنم قبل از سیم کشی با یک صافکار در مورد نصب پمپ شیشه بالا بر ونحوه جاسازی ان مشورت کنیدشاید ان محور وسیم وفضا برای این کار عملی نباشد موفق باشید

h413

کاربر
2010-09-06
17
56
با تشکر از جواب شما ولی منظور از سوال صرفا یادگیری است که بتوانم در صورت نیاز آنرا در محل مورد نیاز پیاده کنم برقش را از کجا بگیریم رله مورد نیاز است یا نه کلید اتوماتیک بهتر است یا معمولی و کلا چه لوازمی مورد نیاز است؟

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
با تشکر از جواب شما ولی منظور از سوال صرفا یادگیری است که بتوانم در صورت نیاز آنرا در محل مورد نیاز پیاده کنم برقش را از کجا بگیریم رله مورد نیاز است یا نه کلید اتوماتیک بهتر است یا معمولی و کلا چه لوازمی مورد نیاز است؟
سلام دوست عزيز شما طبق گفته جناب خليلي از سيم كشي درب جلو انشعاب بگيريد و طبق سيم كشي درب جلو سيم كشي نماييد مشكلي ندارد نياز به رله هم نمي باشد

h413

کاربر
2010-09-06
17
56
سلام دوست عزيز شما طبق گفته جناب خليلي از سيم كشي درب جلو انشعاب بگيريد و طبق سيم كشي درب جلو سيم كشي نماييد مشكلي ندارد نياز به رله هم نمي باشد

اطاعت امر پس لطفا نقشه سیم کشی درهای جلو را با لوازم کامل مورد نیاز بفرمایید
با تشکر

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام دوست عزيز نقشه خدمت شما و لوازم مورد نياز كليد شيشه بالابر جلو طرف راننده يك عدد دستگاه شيشه بالابر برقي چپ و راست جلو پرايد از هر كدام يك عدد كه بايد تغييرات در ان ايجاد شود براي شيشه هاي عقب كه به يك صافكار با صليقه بدهيد انجام ميدهد

پیوست‌ها

• 27 کیلوبایت بازدیدها: 218

Sadegian.ar

کاربر
2019-01-26
3
0
39
سلام دوستان میخواستم سیم کشی پژو۴۰۵sl96مدل ۸۲ رو به روس دستی یا کشیدن سیم به روش دستی انحام بدم ایا کسی اطلاعات یا نقشه سیم کشی که بشه سر در اورد داره ممنون میشم

بالا