آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نظر سنجی در مورد خرید پروگرمر

بهترین پروگرامر کدام است ؟

• مجموع رای دهندگان
    109

mn.mehdi

کاربر vip
کاربر
2011-10-31
12
30
با سلام لینک معرفی شده برای LABTOOL-48 ، ا demo mode میباشد . اگر ممکنه نرم افزار full version را معرفی نمایید با تشکر

esyb56_2008

کاربر
2014-12-04
1
2
آقا من یه پروگرامر هاتل خریدم بلد نیستم ازش استفاده کنم؟
نرم افزاراش و دانلود کردم و نصب کردم
ولی کامپیوترم پیداش نمیکنه

Padashi

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام البته بنده هم دوماه بعد از روزی که با سایت اشنا شدم توسط پروگرامر2000که ز جناب زارع خریدم خیلی لذت بردم و کارم را به نحو احسن راه انداخته اما بیشترین مشکلی که با TNM2000دارم در پروگرام ای سی های ناند48پین هست که بایستی چندین بار باهاش ور بری تا شناسایی بشه چون چندین بار شده که ای سی را به نحو احسن تمیز کرده ام و پایه هاش را تمیز کاری نموده ام اما شناسایی نشده و در یک لحظه خود به خود شناسایی شده چون همین دیروز برای یه دستگاهی می خواستم برنامه بزنم بعد از کلی وررفتن باهاش شناسایی شد اما خودم مخصوصا اداپتور را از روی TNMدر اوردم دوباره جاانداختم شناسایی نشد اگر مشکل راحت شناسایی شدن این ای سی ها هم حل شود خیلی بهتر می شود و در اخر همین جا از جناب زارع هم بابت TNMکه تاحالا عالی کار کرده نهایت تشکر را دارم

tecsho

کاربر
2015-09-05
1
0
سلام من spr4565 دارم و راضی هستم نسبت به قیمت که داره خوب هست

amirtebyan

کاربر
2010-05-24
43
94
سلام خدمت همکاران گرامی
به جهت زمینه کاری بنده با تعداد از آی سی ها سروکار دارم. به دنبال پروگرامر ی هستم که گسترده ترین طیف قطعات ساخته شده رو پشتیبانی کند. طی بررسی که کردم دو مدل پروگرامر یونیورسال SuperPro 6100 و SuperPro 7500 را پیدا کردم.
لطفا اگر پروگرامر کاملتری میشناسید معرفی بفرمایید.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

بالا