آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

نظر سنجی جهت شغل سیم کشی ماشین و لوازم مورد نیاز

laser1

کاربر
2011-12-30
2
3
با سلام خدمت اساتید محترم
من چندسالی هست که راننده هستم ولی به دلایلی میخواهم تغییر شغل بدهم و با توجه به علاقهای که به کارهای فنی دارم میخوام برم سیم کشی ماشین یاد بگیرم و این شغل را ادامه برم حالا نظر دوستان راجع به این شغل چیه و ایا کلاسهای فنی و حرفهای برای یادگیری مناسبه در ضمن مدرک تحصیلی من دیپلمه.و اینکه دوستان از درامدشون توی این کار راضی هستند با تشکر فقط دوستان لطف کنند جواب بدن ممنون از همگی اساتید

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,831
ایران
عنوان شما اصلاح و اخطار دریافت کردید. مدیران لطفا به جای تشکر عنوانهای ناقص را تذکر بدید و اگر ابزار در بخش مربوطه دارید اصلاح کنید. الآن ایشون چه کار مفیدی انجام دادند که شما تشکر کردید؟

انشا الله دوستان همانطور که یاد میگیرند از پستهای مفید تشکر کنند یاد بگیرند بیجهت هم از کسی تشکر نکنند. من هر چه این نکات را گوشزد میکنم باز هم رعایت نمیشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: omid27

تک رایان

کاربر
2013-09-03
61
151
دوست عزیز کار پر درامدی هست
البته باید مشتری پاتوقی داشته باشی یعنی شاید از سن شما گذشته باشه
چون باید سابقه داشته باشی که بهتون اعتماد کنن و ماشین رو بهتون بسپارن
البته الان دستگاه دیاگ در سیم کشی تمام ارور های سنسور ها رو بهتون میده اما تجربه حرف اول رو میزنه
کارهایی که هر روز برای هر شخصی پیش میاد مثل -خرابی دینام -باتری -سر سوکت ها -پشت امپر زیاد پیش میاد و هیچ وقت سرتون خلوت نمیشه
من در تهران در خیابانی هستم که 3 تعمیر کار برق ماشین و به قولی باتری ساز داره و همیشه کار دارن
در امد مغازه کناری من روزانه 150 تا 200 هم میره اینو برادرانه میگم برو دنبال این کار ابتدا دسته سیم های اصلی ماشین رو بشناس
دسته سیم اصلی -دسته سیم موتور -ریر -و درب ها......و نحوه مونتاز در خودرو و سیستم برق رسانی اتومبیل رو
این کاری هست که مرگ نداره
والا کار ما قطعات کامپیوتر روزی 50 بالا تر نمیره خودمونو بکشیم :11685:

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
818
5,325
ايران
من چندسالی هست که راننده هستم ولی به دلایلی میخواهم تغییر شغل بدهم و با توجه به علاقهای که به کارهای فنی دارم میخوام برم سیم کشی ماشین یاد بگیرم و این شغل را ادامه برم حالا نظر دوستان راجع به این شغل چیه و ایا کلاسهای فنی و حرفهای برای یادگیری مناسبه در ضمن مدرک تحصیلی من دیپلمه.و اینکه دوستان از درامدشون توی این کار راضی هستند با تشکر فقط دوستان لطف کنند جواب بدن ممنون از همگی اساتید
دوست عزيز لطفا رعايت نماييد اين دفعه جناب نكويي عزيز زحمت اخطار تخلف را انجام دادن فعلا پست شما را انتقال دادم اما در دفعه هاي بعد كلا پست حذف خواهد شد بدون هيچ انتقالي

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,166
تهران- تهران پارس
با سلام خدمت شما کاربر گرامی:
بهترین راه این است که شما اول باید دوره فنی حرفه ای را در رشته برق خودرو طی کرده و سپس با گرفتن مدرک پیش یک برق کار با اخلاق و آشنا همکاری کنید و پس از کسب تجربه و شناخت جنابعالی از نظر تخصص ادامه کار دهید. چون یاد گرفتن سیم کشی تنها درآمد چندانی برای شما نخواهد داشت.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rezasisi

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,166
تهران- تهران پارس

باسلام خدمت شما کاربر گرامی :
شما اول باید تصمیم بگیرید که فقط می خواهید سیم کشی برق خودرو را انجام دهید، یا تعمیر استارت، دینام، رفع مشکلات برقی خودرو و ... را انجام دهید. برای سیم کشی تنها که درآمد زیادی ندارد شما باید رنگ سیم ها را به خوبی بشناسید، چون رنگ ها معرف وصل شدن به سیستم های مختلف می باشد. و شما بجر سیم چین دم باریک، انبر دست، انواع پیچ گوشتی و چسب برق چیز دیگری نیاز ندارید. اما برای تعمیر برق خودرو شما احتیاج به دیاگ، مولتی متر دیجیتال بعلاوه تجربه زیاد در کار دارید.

بالا