آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نظرتون در مورد delta pulse چیه؟

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
سلام دوست عزیز حرف شما کاملا متین هست تا چند روز دیگه دوباره با دقت بالا تر میسازمش و حتما با مس و طلا تست میکنم:busted_red: و نتیجه اون را با عکس و فیلم تو سایت برا بچه ها میزارم #$V686
در باره لوپ 0.5 متری هم امپدانسش بالا بود طبق مجاسبات با سیم 0.71 دورو بر 1000 تا 1200 میکرو هانری بود و فکر کنم به خاطر امپدانس بالا این مشکل پبش اومد :confused:
:bs_iloveyou:

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
دوست عزيزم فرمايش شما كاملا صحيح ولي اگه بخواين معيار رو استيل قرار بديد نمي تونيد نتيجه بگيريد.
استيل فلزيه كه هر فلزيابي اون رو در حداكثر ظرفيت خودش سنس مي كنه
اگه دستگاهي داشتيد كه مس و طلا رو توي عمق بالا سنس كرد بدونيد اون دستگاه خوبيه . مثلا اگه يه مس به قطر 24 سانتيمتر رو توي 50 ساتيمتر سنس كرد شايد بشه روي اون دستگاه نظر داد.
دلتا پالس از اون سري دستگاهاست كه نميشه روش نظر داد
اگر اينطو ربوده كه اين مشكل براي دستگاهتون پيش اومده ميشه اين نظر رو داد كه امپيدانس سيم پيچ نيم شما پايين بوده وهمين امر باعث اين شده كه به دستگاه شما اسيب برسونه.
بايد امپيدانس سيم پيچتون رو بالا ببريد با يه نمره ديگه امتحان كنيد فكر مي كنم مشكلتون حل مي شه
موفق باشيد

سلام دوست عزیز

با توجه به تجربه ای که شما دارید پس چه دستگاهی خوب است که بسازیم ؟

در ضمن حسا سیت دلتای من به طلا خوب است اما با مس مشکل دارم

ماینر که حساسیتش به مس خوب است اما به طلا کم است

ممنون میشوم اگر راهنمایی کنید

با تشکر ...

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
سلام دوستان

یک سایت ترکیه ای جدیدا اقدام به ساخت وفروش انواع دلتا کرده و یک فایل هم که در آن ساخت کویل 125*125 را آموزش

داده است را برای دانلود گذاشته. بد نیست یک نگاهی بندازید در ضمن چند ویدئو نیز برای کسانی که میگن دلتا خوب نیست قرار داده

من کویل 125*125 را ساختم اما IRF840 خیلی داغ میکنه البته نمیدونم مشکل از کجاست.

به این آدرس مراجعه کنید.

http://megatekno.com/

این هم آموزش کویل 125*125

http://megatekno.com/%DDndir-%28Download%29.php

با تشکر ...

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190
شما دوستان برد اون یک لایه رو ساختید ؟یا برد اون دولایه
از کدوم برد استفاده کردید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hmd-sat

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
سلام دوست عزیز

با توجه به تجربه ای که شما دارید پس چه دستگاهی خوب است که بسازیم ؟

در ضمن حسا سیت دلتای من به طلا خوب است اما با مس مشکل دارم

ماینر که حساسیتش به مس خوب است اما به طلا کم است

ممنون میشوم اگر راهنمایی کنید

با تشکر ...
سلام دوست عزيز
من اكثر نقشه هاي موجود در اينترنت كه براي خودشون اسم و رسمي دارن رو ساختم مثل دلتا واسنيفرو پي دي 3200 اما توي اين دستگاه ها دستگاه خوبي نتونستم پيدا كنم هر كدومشون به نحوي دچار مشكل بودن يكي كند بود يكي حساسيتش پايين بود يكي ************** داشت و.....
براي شروع كار همين دستگاه اسنيفر خوبه دوست من فقط بايد يك مقدار روي اين دستگاه كار كنيد يعني از روش هاي علمي براي بهبود عملكرد اون استفاده كنيد من اون موقع كه اين دستگاه رو ساخته بودم شايد به اندازه الان تجربه نداشتم..توي اين سايت مي توند از علم دوستان ديگه در اين زمينه استفاده كنيد .اينشا الله كه بتونيد از همين دستگاه نتيجه مطلوب رو بگيريد .نمي گم نميشه ميشه ولي بايد روي اون وقت بزاريد و يك مقدار حوصله كنيد .اگه از دست من هم كاري بر بياد حتما در خدمتتون هستم.
اميدوارم كه موفق و پيروز باشيد و با پشتكار و اراده بهترين نتيجه رو بگيريد.
يادتون نره كه بزرگترين سلاح انسان اراده ي اونه.
يا حق
meysam

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
سلام دوست عزيز
من اكثر نقشه هاي موجود در اينترنت كه براي خودشون اسم و رسمي دارن رو ساختم مثل دلتا واسنيفرو پي دي 3200 اما توي اين دستگاه ها دستگاه خوبي نتونستم پيدا كنم هر كدومشون به نحوي دچار مشكل بودن يكي كند بود يكي حساسيتش پايين بود يكي ************** داشت و.....
براي شروع كار همين دستگاه اسنيفر خوبه دوست من فقط بايد يك مقدار روي اين دستگاه كار كنيد يعني از روش هاي علمي براي بهبود عملكرد اون استفاده كنيد من اون موقع كه اين دستگاه رو ساخته بودم شايد به اندازه الان تجربه نداشتم..توي اين سايت مي توند از علم دوستان ديگه در اين زمينه استفاده كنيد .اينشا الله كه بتونيد از همين دستگاه نتيجه مطلوب رو بگيريد .نمي گم نميشه ميشه ولي بايد روي اون وقت بزاريد و يك مقدار حوصله كنيد .اگه از دست من هم كاري بر بياد حتما در خدمتتون هستم.
اميدوارم كه موفق و پيروز باشيد و با پشتكار و اراده بهترين نتيجه رو بگيريد.
يادتون نره كه بزرگترين سلاح انسان اراده ي اونه.
يا حق
meysam

سلام جناب Meysamm

از راهنمایی شما ممنونم. من یک رو و دورو را مونتاز کردم

که از دو رو که کلاسیک و اصل قدیم آن است بیشتر خوشم آمد

وفکر کنم دورو بهتر باشه

با تشکر ...

آخرین ویرایش:
  • Like

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
سلام جناب meysamm

وفکر کنم دورو بهتر باشه

با تشکر ...
سلام دوست عزيزم.فكر نمي كنم كه يك رو يا دو رو بودن فيبر مدار تفاوتي در عملكرد مدار داشته باشه .مهم پيكر بندي و قطعاتيه كه در ساخت مدار از آنها استفاده مي كنيد.اگر واستون مقدور بود يك عكس از يك رو ويك عكس از دو روي مدارت ساخته شده تا بگزاريد تا از لحاظ ظاهري انها رو مقايسه كنيم
موفق و پيروزو سربلند باشد
يا حق

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190
سلام جناب meysamm

وفکر کنم دورو بهتر باشه

با تشکر ...

ایا فیبر دو رو و یک رو از لحاظ قدرت و اشکالات یکسان بودند؟
ایا در تنظیمات دلتا از اسکوپ هم استفاده کردی؟

• Like

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
سلام دوست عزيزم.فكر نمي كنم كه يك رو يا دو رو بودن فيبر مدار تفاوتي در عملكرد مدار داشته باشه .مهم پيكر بندي و قطعاتيه كه در ساخت مدار از آنها استفاده مي كنيد.اگر واستون مقدور بود يك عكس از يك رو ويك عكس از دو روي مدارت ساخته شده تا بگزاريد تا از لحاظ ظاهري انها رو مقايسه كنيم
موفق و پيروزو سربلند باشد
يا حق

سلام دوست عزیز

دقیقا حق با شماست دورو ویک رو در عملکرد دستگاه نقشی نداره و من به این دلیل دورو را انتخخاب

کردم که کوچک تر در میآید در نتیجه ابعاد دستگاه نیز کوچکتر میشود که این برای من عالیه.

البته یک دوست عزیزی میگفت یک روی آن مشکل دارد ویکی دیگر میگفت دوروی آن مشکل دارد

من یکرو را که جمع کردم کار میکرد وحالا دورو را جمع میکنم ونتیجشو میگم به دوستان .

با تشکر ...

بالا