آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

آموزشی: نصب امپر متر برای دستگاه جوش فاقد امپرمتر

هرمز1350

کاربر
2018-11-24
117
124
با سلام اساتید محترم
لطفا راهنمایی فرمایید بابت اینکه چطور برای دستگاه جوش که امپر متر نداره میتوان امپر متر اضافه کنم و با ولوم بشه کم و زیاد کرد
ضمنا امپر وتر 3 رقمی هم دارم که با برق 5 ولت کار میکنه و طبق تصاویر 4 سیم داره که 2 تا برق 5 ولته و 2 تا دیگه مربوط به امپر که باید سری تو مدار باشه
حالا راهنمایی کنید که با ولوم چطور کمو زیاد کنم در حالیکه از دستگاه جریانی کشیده نممیشه مث اینورترهای بازاری که بدون جوش جریان روی صفحه نشان میده
ضمنا توضیح ساده و روان باشه که سوادم زیاد نیست
مممنونم ۲۰۲۰۰۴۳۰_۲۳۵۵۰۵.jpg[/ATTACH]۲۰۲۰۰۴۳۰_۲۳۵۴۵۷.jpg

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,700
10,216
گنبد کاووس
عزیزم این کار بعید میدونم شدنی باشه
و یا خیلی دشواره
حالا دستگاه جوشی که داری چه مدل و مارکی هست که میخوای آمپر متر 5 ولتی رو بهش متصل کنی ؟
لطفا تصویرش رو هم قرار بده

این آمپر متر مگه چقدر قدرت داره ؟ آمپر مترت مگه از همین مدلهایی نیست که نهایت 10آمپرac رو نمایش میده !! ؟

دستگاه جوش بسته به مدل حدوداً مابین 60 الی 300 آمپر میباشد و آمپر متر پنلی شما رو ذوب میکنه

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
کسی نیست جواب سوال ما رو بده

سلام دوست عزیز نمایشگر دستگاه جوش آمپر متر نیست در واقع یک ولتمتر هست ک ولتاژ سر وسط پتانسیومتر جریان رو اندازه گیری می‌کنه

آخرین ویرایش:

هرمز1350

کاربر
2018-11-24
117
124
سلام تشکر از جناب poomm لطفا بصورت تصویری مشخص کنید و ایا با ولت متر میشود روی دستگاه فاقد امپر متر نصب کرد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Poomm

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
سلام تشکر از جناب poomm لطفا بصورت تصویری مشخص کنید و ایا با ولت متر میشود روی دستگاه فاقد امپر متر نصب کرد

سلام ی نقشه تو سایت دوستان آپلود کردن مال همین سه برد های رایج بازار هست بگردید پیدا میکنید اگر هم پیدا نشد بفرمایید لینک ش رو بزارم یک نمایشگر تهیه کنید و قسمت نمایش گر نقشه رو به دستگاه اضافه کنید
با یک مولتی ترن و چند مقاومت و یک رگلاتور پنج ولتی کارتون راه می افته
در مورد هر ولت متر بنده امتحان نکردم فقط با نمایشگر های بازار امتحان کردم قسمت نمایشگر این نقشه رو میتونید ب هر دستگاه فاقد نمایشگر اضافه کنید البته یک سری نمایش گر هم هست ک مولتی ترن و رگلاتور ۵ ولت رو خودش هست فقط نیاز به ولتاژ ۱۲ ولت و ولوم دوبل دارن
agva_۲۰۲۰۰۵۰۲_۲۲۰۷۵۹.jpg
e8ko_۲۰۲۰۰۵۰۳_۱۹۳۸۳۵.png

این نوع نمایش گر نیاز به هیچ قطعه اضافه نداره

آخرین ویرایش:

هرمز1350

کاربر
2018-11-24
117
124
بازم سپاس ... با اون مولتی متر پست شماره یک و دو گزاشتم نمیشه ؟؟؟

بالا