آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نشان ندان آمپر گاز در پراید دوگانه مدل زیمنس88

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hani20

کاربر
2011-04-01
30
2,520
سلام
لطفا در مورد نشان ندادن آمپر گاز و دیر رفتن بر روی گاز در پراید مدل 88 با ecu simens راهنمایی کنید
با تشکر

آخرین ویرایش:

e.pedram

کاربر
2011-08-11
35
128
اصفهان
پاسخ : نشان ندان آمپر گاز در پراید دوگانه مدل 88

دوست عزیز 2 نکته را در نظر داشته باش اولا در ای سی یوهای گاز باید دور موتور را بالای 2500 ببریم تا به روی گاز برود و در بعضی دیگر باید آمپر آب بالا برود تا روی گاز بره در غیر این صورت ای سی یو گاز خراب است.

TRZ

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-04-20
250
1,270
کره زمین

با سلام
پراید پایه گاز سوز که موقعی که سوختگیری کامل در حد 200بار وحتی کمی بیشتر نمایشگر به طورکامل نشان نمیدهد گاهی دو خانه و گاهی سه خانه ایراد از نمایشگر است یا ای سی یو.با تشکر

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501

با سلام خدمت دوست عزیز موارد زیادی داشتم که ایراد از نمایشگر روی رگولاتور بوده وعلت خرابی عمدتا بخاطر شستشو وسولفاته شدن سوکت وگاهی پوسیدن مدار وال ای دی داخل گچ فشار که با تعویض مشکل حل میشود
با سلام
پراید پایه گاز سوز که موقعی که سوختگیری کامل در حد 200بار وحتی کمی بیشتر نمایشگر به طورکامل نشان نمیدهد گاهی دو خانه و گاهی سه خانه ایراد از نمایشگر است یا ای سی یو.با تشکر

TRZ

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-04-20
250
1,270
کره زمین

میبخشید
گیج فشار از نوع عقربه ای یا ولومی نیست از نوع فشار سنج الکترونیکی است و چراخ نمایشگر هم روی کیلومتر و داخل LCD است البته گاها درست کار میکند واکثرا خراب است در ضمن از زمان نو بودن اینطوری است و ایرادی هم در کارکرد در حالت گاز و بنزین ندارد

s_ali_m

کاربر
2012-02-06
203
1,077
تهران خ جمهوری

سلام
با کسب اجازه از محضر اساتید, چون قیمت سنسور پیزو الکتریک زیاده شاید بشه با یک مقاومت متغیر اونو اصلاح کرد.
این کاریه که من در رابطه با سنسور فشار انجام میدم. با استفاده از قطعه ای که ازش با نام شبیه ساز نام برده میشه و چیزی جز یه پتانسیومتر نیست.

TRZ

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-04-20
250
1,270
کره زمین
با عرض سلام بالاخره بعد از مدتها گیج فشار استرین گیج را با نمونه مشابه از یک ماشین دیگر تعویض کردم ولی ایراد همچنان باقی است.
متوجه شدم بعد از سوختگیری CNG هنگامی که شیر فلکه کپسولها را موقع کار موتوردر حالت CNG می بندم نمایشگر CNG که دو خانه از چهار خانه اش روشن شده بود با کم شدن فشار داخل لوله ناگهان چهار خانه روشن شده و باز با کم شدن فشار بقیه خانه ها نیز یکی یکی خاموش می شود و وقتی به محض اینکه چهار خانه روشن شد شیر فلکه کپسول ها را باز می کنم نمایشگر تا پایان سوخت CNG بدرستی کار می کند .
درضمن چون اکثرا با سوخت CNG کار می کنم و تابه حال باک بنزین را تا حد فول پر نکرده بودم متوجه شدم در حالت بنزین نیز وقتی باک بنزین را تا حد فول پر می کنم نمایشگر بنزین مقدار نصف را نشان می دهد و بعد از گذشت تقریبا یک روز به حد فول می رسد و آن نیز تا پایان درست کار می کند محض احتیاط فلوتر بنزین را نیز عوض کردم ولی باز ایراد باقی مانده است.البته به ندرت هم گاز و هم بنزین را بدرستی نمایش می دهد.
تعمیر کار احتمال ایراد را در ایسیو گفته لطفا در این مورد راهنمایی فرمایید که داخل ایسیو کدام قطعه می تواند خراب باشد مارک ایسیو زیمنس بوده و گاز و بنزین با هم می باشد و تاریخ تولید هم 87.11.18 می باشد .با تشکر

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501

سلام
با کسب اجازه از محضر اساتید, چون قیمت سنسور پیزو الکتریک زیاده شاید بشه با یک مقاومت متغیر اونو اصلاح کرد.
این کاریه که من در رابطه با سنسور فشار انجام میدم. با استفاده از قطعه ای که ازش با نام شبیه ساز نام برده میشه و چیزی جز یه پتانسیومتر نیست.
همکار گرامی اگر امکان پذیر است همراه با عکس شبیه ساز توضیح کامل تری ارایه کنید موفق باشید

TRZ

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-04-20
250
1,270
کره زمین
باید آی سی فلش را جدا کنم بعد برنامه بریزم یا با دستگاه دیلگ ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا